comScore

Mucize Doktor ilk bölüm izle FOX TV (Mucize Doktor 1. bölüm izle)

12 Eylül 2019, Perşembe 22:23
Mucize Doktor ilk bölüm izle FOX TV (Mucize Doktor 1. bölüm izle)

Mucize Doktor yeni bölüm izle. Mucize Doktor ilk bölüm izle. Fox Tv Mucize Doktor ilk bölüm reklamsız izle. Fox Tv ekranlarında bugün yayınlanan Mucize Doktor dizisinin 1.bölümü haberimizde.

Fox TV ekranlarında bu akşam yayın hayatına giren Mucize Doktor isimli dizi büyük beğeni aldı. Mucize Doktor dizisinin ilk bölümü bu akşam saat 20:00 itibari ile Fox Tv ekranlarında yayınlandı. Mucize Doktor dizisine sosyal medyada da ilgi büyüktü. Günler öncesinde beklenen Mucize Doktor isimli dizinin 1. bölümü yayınlandıktan sonra Mucize Doktor 1. bölümü yeniden izlemek isteyen yada kaçıranlar internet ortamında Mucize Doktor 1. bölüm izle, Mucize Doktor yeni bölüm izle, Mucize Doktor Fox Tv ilk bölüm izle araştırmaları gerçekleştirmeye başladı.


Mucize Doktor ilk bölüm izle, Mucize Doktor yeni bölüm izle, Mucize Doktor birinci bölüm izle


MUCİZE DOKTOR 1. BÖLÜM ÖZETİ

Savant sendromlu deha Ali Vefa'nın en büyük hayali doktor olmaktır. Engeline ve karşılaştığı bütün önyargılara rağmen tıp fakültesini bitirmiş, stajını tamamlamış ve geriye sadece ihtisas yapmak kalmıştır. Yaşadığı taşra şehrinden ayrılır ve manevi babası Adil Erinç'in Başhekimi olduğu İstanbul Berhayat Hastanesi'nde Cerrahi Bölüm Asistanı olarak işe başlamak üzere yola çıkar. Ama havaalanında meydana gelen bir kaza Ali'yi hayatının en önemli toplantısına geç bırakır.
Aynı sıralarda hastane yönetim kurulu toplanmış, Ali'nin işe alınıp alınmayacağını tartışmaktadır. Adil hariç kimse otizmli birinin doktor olabileceğine inanmaz. Ve Ali, saatlerce geç kalarak, korka korka, kendisine acımayla, inançsızlıkla bakan yönetim kurulunun karşısına çıkar… Önyargılar kırılabilir mi? Hayaller gerçek olabilir mi?


Fox Tv Mucize Doktor 1. bölüm izle!


MUCİZE DOKTOR OYUNCULARI

Taner Ölmez
Reha Özcan
Özge Özder
Onur Tuna
Sinem Ünsal
Hazal Türesan
Murat Aygen
Bihter Dinçel
Fırat Altunmeşe
Hayal Köseoğlu
Korhan Herduran
Adin Külçe


Mucize Doktor hangi gün, saat kaçta yayınlanıyor?


Fox TV ekranlarında yayın hayatına giren Mucize Doktor günler öncesinden büyük bir merak ile bekleniyordu. İlk bölümü yayınlanan Mucize Doktor isimli dizi, büyük beğeni topladı. Mucize Doktor isimli dizinin ilk bölümünü beğenen diziseverler, internet ortamında Mucize Doktor yeni bölüm ne zaman? Mucize Doktor ne zaman yayınlanıyor? araştırması yapmaya başladı. Mucize Doktor isimli dizi Fox Tv ekranlarında her Perşembe akşamı saat 20:00'da yayınlanacak.

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)