comScore

Medipol Başakşehir Medipol Başakşehir

Hıncal Uluç'tan Arda Turan'a; "Ruh doktoru lazım"

12 Ekim 2018, Cuma 12:16
Hıncal Uluç'tan Arda Turan'a;

Spor yorumcusu Hıncal Uluç, şarkıcı Berkay ile kavga eden Arda Turan'ı sert sözlerle eleştirdi.

FutbolArena - Arda Turan ile şarkıcı Berkay Şahin arasında yaşanan kavga gündeme damga vurdu. Arda Turan'ın eğlenmek için gittiği mekanda Berkay'ın burnunu kırmasıyla ilgili spor yorumcusu Hıncal Uluç eleştirilerde bulundu. Hıncal Uluç, Arda Turan'ın bir ruh doktoruna gitmesi gerektiğini söyledi. 

"ARDA TURAN'A RUH DOKTORU LAZIM"
Sabah Gazetesi'nde değerlendirmelerde bulunan Hıncal Uluç şunları söyledi:

"Arda'ya acele "Doktor" lazım!.. "Doktor" dediğim "Ruh doktoru! Çünkü bu delikanlının profesyonel yardıma ihtiyacı var. Çünkü hiç kimse, hem de bu kadar değerliyken kendi kendini böylesine ısrarla ve inatla yok etmek için çırpınmaz..

Sanatsever okurlarım bilirler.. Ünlü bir sanatçının eseri müzayedede milyonlarca liraya (1.4 milyon dolar) satılmıştı. Alıcı, tablosunu almaya gittiğinde bir sürprizle karşılaştı. Soyut sanatın dehalarından sanatçı (Banksy) tablonun içine gizli bir cihaz yerleştirmiş, bu cihaz eserin yarısını yok etmişti. Son aldığım haber, alıcı ve müzayede firması hâlâ durumu tartışıyorlar. Eser tahrip mi edilmiş, yoksa sanatçının yaptığı soyut eser, asıl bu gizlice tahrip sonu kalan mı?. Arda'nın da ruhunda benzeri bir cihaz var.. Onu için için kemiriyor ve yok ediyor. Vücudunda olsa, operatörler çeker alır. Ama bu genç adamı kemiren cihaz ruhunda. Onun için "Ruh doktoru" şart!.

Yani sadece Türkiye'nin değil, dünyanın en gözde sporcularından biriyken, Barcelona gibi bir takıma kadar yükselmişken, böyle hataları arka arkaya nasıl yapar bir adam? Barcelona şutladı. Ders almadı. Milli takımdan kovuldu.. Ders almadı. Bu ülkede ne Fenerbahçe, ne de Galatasaray talip bile olmadı.. Ders almadı. Başakşehir son bir şans tanıdı.. Onu bile kullanamadı. Yüz karası bir olay yaratıp çok ağır ceza aldı. İşte Süper Lig başlayalı 8 hafta oldu, Arda hâlâ tribünde.

Heyecanla, hırsla sahaya dönmesini, eski Arda olmasını bekleyenlerin başında geliyordum. Daha birkaç gün önce yazdım da.. Şu yaptığı rezilliğe, ayıba, utanca bakın.. İler tutar tarafı yok. A'dan Z'ye yüz karası, her şey. Rezalet!.. Skandal! Evlisin. Eşin hamile.. Doğumu yakın. Senin de sahalara dönmen yakın.. Şu yaptığın işe bak, Arda!. Utanman da mı kalmadı?"

Bilyoner'den 5.000 TL BilyonPuan HEDİYE!