comScore

Medipol Başakşehir Medipol Başakşehir

Hıncal Uluç'tan Arda Turan tepkisi! "Bitsin, ölsün Arda"

19 Ekim 2018, Cuma 12:24
Hıncal Uluç'tan Arda Turan tepkisi!

Spor yorumcusu Hıncal Uluç, Arda Turan hakkında sosyal medyada yapılan yorumlara tepki gösterdi.

FutbolArena - Medipol Başakşehir forması giyen Arda Turan'ın şarkıcı Berkay Şahin ile yaşadığı kavga sonrası sosyal medyada yapılan sert yorumlara Hıncal Uluç'tan tepki geldi. Arda Turan'ın yardıma ihtiyacı olduğunu belirten Uluç, "Bitsin Arda.. Ölsün Arda.. Yardıma muhtaç birine tekme atmak bizi sosyal medyada popüler yapıyor.. Basalım tekmeyi o zaman.. O tabancasını beynine dayatalım ve kına yakalım.. Bu mudur? İnsanlık bu mudur?" dedi. 

"İNSANLIK BU MUDUR?"
Sabah Gazetesi'nde değerlendirmelerde bulunan Hıncal Uluç şunları söyledi:

"Hiçbiri düşünmüyor ki, bu genç adam bunca rezilliği arka arkaya niye yapıyor? Demiyorlar ki, acaba ruhsal bir sorunu, profesyonel bir yardıma ihtiyacı mı var?

Ben Arda'yı daha genç takımdayken tanıdım. Onu seyretmeye Florya'ya, Beylerbeyi sahasına giderdim. Müthiş yeteneğinin yanında herkesin sevgilisi bir çocuktu. Kampta akşam yemeklerinden sonra herkes etrafında toplanır, yaptığı şakalar, taklitlerle herkesi güldürürdü. Hele bir Fatih Terim taklidi yapardı, Fatih Hocam hayatında ona güldüğü kadar hiçbir şeye gülmemiştir.

Ama Fatih Hocam dahil hiç ama hiç kimse "Ne oluyor bu çocuğa" demedi. Hocalar demedi. Kulüpte, Federasyon'da yöneticileri demedi. Başakşehir Kulübü, başkanı, yönetimi, hocası bile sahiplenmedi Arda'yı. "Cart" diye 2.5 milyon lira ceza. Sonra da "Davanın sonunu bekleyeceğiz."

Bekleyeceksen gerçekten, o 2.5 milyon ceza ne? Mahkemeden evvel sen mahkum etmiş olmuyor musun, o zaman? Ya da açıklasana "2.5 milyon lira sabahın dördünde, o adı bile karanlık mekanda olmanın cezasıdır". Eee! Burak da o saatte orada. Trabzon ona niye 2.5 milyon kesmiyor?.

Yani palavra. Başakşehir Arda'ya değil, adı bin türlü rezillikle anılan, evli kadınla Akmerkez'de haltlar karıştırıp yuva yıkan sabıkalı adama inanmış ve hükmünü kesmiş. Bu, o demek!

Bitsin Arda.. Ölsün Arda.. Yardıma muhtaç birine tekme atmak bizi sosyal medyada popüler yapıyor.. Basalım tekmeyi o zaman.. O tabancasını beynine dayatalım ve kına yakalım.. Bu mudur? İnsanlık bu mudur?"

Son dakika Süper Lig Haberleri FutbolArena'da!

Bilyoner'den 5.000 TL BilyonPuan HEDİYE!