comScore

Medipol Başakşehir Medipol Başakşehir

Berkay'ın emniyet ifadesi ortaya çıktı (Berkay Arda ifadeleri)

12 Ekim 2018, Cuma 10:44
Berkay'ın emniyet ifadesi ortaya çıktı (Berkay Arda ifadeleri)

Berkay Arda Turan ile yaşadığı kavgayla ilgili emniyete ne ifade verdi? Berkay Arda kavgasının perde arkasında yaşananlar emniyete verilen ifadelerin ardından basına sızdı. Berkay Arda ile neden kavga etti, Berkay Arda'ya ne dedi, Berkay Arda hastane silah olayı nedir? Berkay'ın emniyete verdiği ifade haberimizde.

Berkay Arda kavgası nasıl oldu? Berkay Arda ile neden kavga etti? Berkay Arda hastane silah olayı nasıl yaşandı? Berkay Arda için ne dedi? Berkay Arda Turan hakkında emniyete verdiği ifadede neler söyledi? Şarkıcı Berkay Şahin ile Arda Turan arasında yaşanan kavganın detayları ortaya çıktı. Arda Turan'ın Beşiktaş Emniyet'inde verdiği ifadenin ardından şarkıcı Berkay'ın da emniyet ifadesi ırtaya çıktı. Berkay verdiği ifadede Arda Turan'ın hastaneye gelerek neler söylediğini anlattı. 
 

Berkay Arda Turan kavgası emniyet ifadeleri (Berkay Arda kavga görüntüleri İZLE)


Akşam Gazetesi'nde yer alan habere göre Berkay'ın polis ifadesi ortaya çıktı. Berkay ifadesinde şunları söyledi:

İfadesinde eşinin kendisine "Çocuğumuzun üzerine yemin et birşey yapmayacaksın" diyerek olayı anlattığı öğrenildi. Berkay acilde Ardanın kendisiyle yanlız konuşmak istediğini silahın gösterip beni vur deyince "Daha fazla rezillik çıkarma. Sen yav... ettin Arda" dediği Turan'ın ise "Ben yav... değilim" diyerek yere ateş ettiğini anlattı.
Berkay'ın ifadesinde "Olay gecesi eşi ve arkadaşları ile eğlenmeye gitti. Bir ara erkek arkadaşlarımla mekanın dış bölümünde otururken eşim yanıma geldi" dedi.

Şarkıcı Berkay bunun üzerine mekanın içine girerek Arda'nın omuzuna elini attığını, “Eşimi bırakayım geleceğim görüşeceğiz” dediği o sırada masada oturan Burak Yılmaz ne olduğunu anlamaya çalıştığını Arda Turan'ın “Yok abi bir şey” diyerek Berkay'a kafa attığını anlattı.
Berkay'ın hastaneye kaldırılmasının ardından Arda Turan'ın 6-7 kişiyle birlikte acile geldiğini ve yalnız konuşmak istediği öğrenildi. Bunun üzerine acilin yanındaki odaya girdikleri Turan'ın “Ben senin eşin olduğunu bilmiyordum bilsem yapar mıydım al silahı vur istersen” dediği kaydedildi.
Berkay'ın ise silahın üzerine Turan'a  “Saçmalama daha fazla rezillik çıkarma. Sen yav... ettin” dediği bu sözler üzerine Turan'ın “Ben yav... değilim” diyerek yere ateş ettiği öğrenildi. 

ARDA TURAN'IN EMNİYET İFADESİ İÇİN TIKLAYIN
 

Şarkıcı Berkay kimdir?


Tam adı Berkay Şahin'dir.  29 Aralık 1981'de Ankara'da doğmuştur.Türk şarkıcıdır.1996 yılından beri annesiyle beraber İzmir‘de yaşayan sanatçı, 2009 yılından beri de İstanbul‘da yaşamaktadır. 2009 yılında İstanbul'a taşınan Berkay, albüm çalışmalarından önce Bodrum, Antalya, Çeşme, Kuşadası gibi tatil beldelerinde belirli mekânlarda sahne aldı. Berkay, 2010 yılında ilk albümü “Ele İnat” ile ‘en iyi sanatçı' ödülüne layık görüldü. İkinci albümü “Aşk Sadece” 2012 yılında yayınlandı. Kaynak: Arda Turan Berkay'ın burnunu kırdı! Berkay kimdir? Arda Turan'la Berkay neden kavga etti? 

BERKAY ŞAHİN'İN ALBÜMLERİ

Ele İnat (2010, Poll Production)
Aşk Melekleri (2014, Avrupa Müzik)
Arabest (2016, Avrupa Müzik)
Yansıma (2017, Avrupa Müzik)
Singlelar
Aşk Sadece (2012, Poll Production)
Doksana Bir Kala (2013, Poll Production)
Benim Hikayem (2015, Avrupa Müzik)
Uygun Adım (2016, Avrupa Müzik)

ARDA BERKAY KAVGA PAYLAŞIMLARI

FutbolArena Transfer Arenası (24 Haziran 2019)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.