comScore

Medipol Başakşehir Medipol Başakşehir

Arda Turan'ın ifadesi: 'Ben Berkay'ın eşini tanımam'

11 Ekim 2018, Perşembe 22:40
Arda Turan'ın ifadesi: 'Ben Berkay'ın eşini tanımam'

Şarkıcı Berkay Şahin'in burnunu kıran Arda Turan, Beşiktaş İlçe Emniyet Müdürlüğü'nde ifade verdi. Arda'nın ifadesinde Berkay Şahin'in eşini tanımadığını ve tanımadığı bir kişinin evli olup olmadığını bilmediğini söyledi. 

FutbolArena - Arda Turan'ın şarkıcı Berkay'la yaşadığı ve Berkay Şahin'e saldırdığı olayın ardından Beşiktaş İlçe Emniyet Müdürlüğü'nde verdiği ifade ortaya çıktı. 


Arda Turan - Barkay kavgası son dakika haberleri


11 Ekim 2018 Perşembe günü akşam saatlerinde Beşiktaş İlçe Emniye Müdürlüğü'ne ifade vermeye giden Arda Turan'ın, ifadesinde şu sözler yer aldı: (DHA)

"Ben Burak Yılmaz'la konuşurken bir anda Berkay beni çekmeye başladı. Ne olduğunu anlamadım, o an vurdum. Daha sonra öğrendim ki, eşine laf söylemişim. Birincisi ben tanımam. Tanımadığım birinin evli olduğunu da bilemem. Ayrıca eşi 'Arda tuvalete giderken bana dokundu' demiş. Güvenlik kameralarında da belli ki, ben hiç tuvalete gitmedim."
Ben peşinden hastaneye gittim. Berkay'a, eşine hiçbir şey söylemediğimi söyleyip, 'Buna nasıl inanırsın' dedim. Hatta, o da bana 'Kaptan ben sana inanıyorum' dedi. Belimde olan tabancayı çıkardım orada bulunan masaya koydum, 'İnanmıyorsan beni vur' dedim. Burnu kırık olduğu için ona, 'Ben buradayım eğer taciz olduğunu düşünüyorsan al silah burada, ben senden şikâyetçi de olmayacağım, ne yaparsan yap" dedim. Sonra belime tekrar tabancayı koyarken ateş aldı" dediği öğrenildi. 

Süper Lig Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena akşam haberleri turu (19 Nisan 2019)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.