comScore

Medipol Başakşehir Medipol Başakşehir

Başakşehirli Volkan Babacan: ''Sevilla bizden çok daha üstün bir takım''

17 Ağustos 2017, Perşembe 15:27
Başakşehirli Volkan Babacan: ''Sevilla bizden çok daha üstün bir takım''

Mediol Başakşehir ve milli takımın file bekçisi Volkan Babacan, Sevilla maçı ve Dünya Kupası süreci hakkında açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - Medipol Başakşehir ve A Milli takım file bekçisi Volkan Babacan, İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin organize ettiği kaleci eğitimi seminerinde konuştu. Volkan Babacan, milli takımın önündeki 2 maçı da kazanarak Dünya Kupası'na gideceklerine inandığını söyledi.


Volkan Babacan'dan Sevilla maçı açıklaması


''BİZDEN ÜSTÜN BİR TAKIM''

Sevilla ile oynanan karşılaşma hakkında konuşan Volkan Babacan, güçlerinin doğrultusunda yapabileceklerini bildiklerini ifade ederek, “Sevilla, tecrübesiyle, bütçesiyle, Avrupa Kupaları'ndaki tecrübesiyle bizden çok daha üst bir takım. Ama biz oradaki maçta elimizden gelenin en iyisini yapacağız. Sonucu da hep birlikte göreceğiz” dedi.
''DÜNYA KUPASI'NA GİDECEĞİMİZİ DÜŞÜNÜYORUM''

Deplasman maçının zor olacağını da ifade eden Babacan, “Sevilla gibi bir takıma karşı orada bu sonucun üstüne çıkabilmek kolay değil. Öncelikle bir Karabükspor maçımız var. Ligi belli bir sırada bitiremezseniz, bu tarz organizasyonlara gidemiyorsunuz. Lig maçı da çok önemli” dedi. Son olarak milli takıma değinen Babacan, “Yeni bir hocamız var. Telafisi olmayan maçlar oynayacağız. Çok kritik 2 maç var önümüzde. Bu 2 maçtan 6 puanla ayrıldığımız takdirde 2018 Dünya Kupası'nda yer alacağımıza inanıyorum” diyerek sözlerini noktaladı.

BİLYONER'E ÜYE OL, 10+10 TL BİLYONPUAN'I HEMEN AL!