comScore

Medipol Başakşehir Medipol Başakşehir

Başakşehir'de Emre Belözoğlu'ndan flaş milli takım sözleri

17 Ağustos 2017, Perşembe 00:53
Başakşehir'de Emre Belözoğlu'ndan flaş milli takım sözleri

Başakşehir'in takım kaptanı Emre Belözoğlu, Sevilla maçının ardından milli takıma geri dönüp dönmeyeceğine dair gelen soruya çarpıcı açıklamalar yaptı. 

FutbolArena - Medipol Başakşehir, Şampiyonlar Ligi play-off turu ilk maçında sahasında Sevilla'ya 2-1 mağlup oldu. Maçın ardından Başakşehir'in takım kaptanı Emre Belözoğlu açıklamalarda bulundu. 

Sevilla'ya 2-1 kaybettikleri müsabakayla ilgili konuşan Emre Belözoğlu, ""Sevilla, İspanya'da Barcelona'dan sonra en çok topa hakim olan takım. Geldiler ve attılar. Bu seviyeler hata kaldırmıyor. Bu tarz takımları koşturduğunuzda, oyuna hakim olursunuz. Bu takımlar koşmayı sevmezler." diye konuştu. 
 

Başakşehirli Emre Belözoğlu milli takıma dönecek mi?


Başakşehir'in takım kaptanı Emre Belözoğlu maçın ardından milli takıma dönecek misiniz sorusuna ise, ""Çağrılmadığım dönemlerde de bu konuların çok tartışılmasını istemedim. "Bize ne zaman ihtiyaç duyulursa, bu bir milli meseledir. Söz konusu milli forma olduğunda, bizim için başka bir şey yoktur. Buna layık görülürsem elimden geleni yaparım." yanıtını verdi. 
 

Emre Belözoğlu futbola devam edecek mi?


Tecrübeli futbolcu kariyeri ve futbola daha ne kadar devam edeceği sorusuna, "Geç olgunlaştım. Geçmişte bazı hatalar da yaptım. Evlendikten sonra daha olgunlaştım. Hayatımı ailemle ve buradaki insanlarla geçiriyorum. Bir futbolcu kendine iyi bakarsa futbol oynama sürelerinin uzadığını düşünüyorum. 1 sene daha futbol oynamak istiyorum." diye konuştu. 
Medipol Başakşehir'le ilgili tüm gelişmelere Başakşehir Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 


FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)