comScore

Medipol Başakşehir Medipol Başakşehir

Arda Turan - Berkay kavgası görüntüleri ortaya çıktı (Arda Turan Berkay kavgası görüntüleri)

12 Ekim 2018, Cuma 19:07
Arda Turan - Berkay kavgası görüntüleri ortaya çıktı (Arda Turan Berkay kavgası görüntüleri)

Arda Turan - Berkay kavgası görüntüleri. Arda Turan - Berkay kavgası görüntüleri basına sızdı. Kanal D, Arda Turan - Berkay kavgasının güvenlik kamerası görüntülerine ulaştı.

FutbolArena - Başakşehir futbolcusu Arda Turan ile şarkıcı Berkay'ın ettiği kavganın yankıları sürüyor. Arda Turan - Berkay kavgası görüntüleri ortaya çıktı. Bir eğlence kulübünde kavga eden Arda Turan ile şarkıcı Berkay'ın eğlence kulübü çıkışı yaptığı kavga güvenlik kameralarına takıldı. Arda Turan - Berkay kavgası görüntüleri haberimizde. 


ARDA TURAN - BERKAY KAVGASI GÖRÜNTÜLERİ İZLE


Medipol Başakşehir forması ile uzun süredir aldığı ceza nedeni ile sahalardan uzak kalan Arda Turan ile şarkıcı Berkay geçtiğimiz günlerde bir eğlence kulübünde kavga etmişti. Arda Turan - Berkay kavgası gündemi oldukça meşgul etmişti. Arda Turan - Berkay kavgası ilk görüntüleri basına sızdı. Kanal D, Arda Turan - Berkay kavgasının görüntülerine ulaştı. Güvenlik kamerasında Arda Turan ile Berkay gittikleri bir eğlence kulübünün çıkışında kavga ettiği görüntülendi.

Arda Turan, Berkay'ın burnunu kırdığı ve hastanede silahı ile ateş ettiği iddiası ile geçtiğimiz gün akşam saatlerinde Beşiktaş Emniyeti'nde 3 saat ifade vermişti. 
 

Arda Turan ne kadar ceza alacak? Arda Turan'ın cezası belli oldu mu?


Şarkıcı Berkay ile gittiği gece kulübünde ettiği kavga nedeni ile gündeme gelen Arda Turan'ın alacağı ceza ise kamuoyunda büyük merak uyandırdı. Hakkında birçok suç istemi olan Arda Turan'ın ceza alıp, almayacağı ise büyük merak konusu.
Medipol Başakşehir forması giyen Arda Turan ile şarkıcı Berkay arasında yaşanan kavganın perde arakasındaki detaylar ortaya çıktı. Kanal D Haber'den Emrullah Erdinç, FutbolArena'ya verdiği özel röportajda yaşanan olayın arkasındaki gelişmeleri anlattı. 

"EĞER KARIN BURADA OLMASAYDI..."

"Arda Turan'ın Berkay'ın eşi Özlem Şahin'e sözlü tacizde bulunmasının ardından sokakta kavga başlıyor. Berkay Şahin'in burnu kırılıyor. Görgü tanıklarının anlattıklarına göre kavga geçmişe dayanıyor. Caner Erkin ile Arda Turan'ın arasındaki yakınlık nedeniyle ikili arasında geçmişe dayanan bir olay olduğu da ifade ediliyor. Arda Turan'ın, "Eğer karın burada olmasaydı bak ben sana ne yapıyordum" sözü üzerine Berkay, Arda'yı sokağa çağırıyor ve ilk kavga sokakta yaşanıyor."

"HASTANEDE SİLAH 1 EL ATEŞ EDİYOR"

"Berkay Şahin'in burnu kırıldıktan sonra hastaneye kaldırılıyor. Arda Turan ve beraberindeki arkadaşları sinirlerini alamamış bir şekilde hastaneye gidiyor. Kamera görüntülerinde Arda Turan hastane içerisinde Berkay'ın bulunduğu yere gidiyor ve arbede yaşanıyor. Arda Turan'ın elinde silah olduğu görülüyor ve silah 1 el patlıyor. Mermi çekirdeği polisler tarafından emniyete alındı ve inceleme başlatıldı. Arda'nın elinde tuttuğu silahı polise teslim etmesi gerekiyor. Silahın ruhsatlı mı ruhsatsız mı olduğu anlaşılmalı."

"ARDA TURAN YÜZDE 100 CEZA ALACAK"

"Arda Turan hakkında 2 suçtan dolayı soruşturma yapılacak. Arda, silah nedeniyle yüzde 100 ceza alacak. Bugün veya yarın Arda'nın ifadesi alınacak. Benim bildiğim bugün ifadeye çağırılacak. Eğer Arda Turan gitmezse güvenlik güçleri alacak."

FutbolArena Transfer Turu (14 Haziran 2019)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.