comScore

Medipol Başakşehir Medipol Başakşehir

Emrullah Erdinç: 'Arda Turan'ın elindeki silah hastanede 1 el patladı'

11 Ekim 2018, Perşembe 14:29
Emrullah Erdinç: 'Arda Turan'ın elindeki silah hastanede 1 el patladı'

Arda Turan ile şarkıcı Berkay Şahin arasında yaşanan olayın perde arkasında neler oldu?

FutbolArena Özel - Medipol Başakşehir forması giyen Arda Turan ile şarkıcı Berkay arasında yaşanan kavganın perde arakasındaki detaylar ortaya çıktı. Kanal D Haber'den Emrullah Erdinç, FutbolArena'ya verdiği özel röportajda yaşanan olayın arkasındaki gelişmeleri anlattı. 

Arda Berkay kavgası, Arda Berkay neden kavga etti, Arda Berkay görüntüleri, Arda Berkay silah, Arda Berkay hastane silah görüntüleri, Arda Berkay kavgasının nedeni, Arda Berkay ile niye kavga etti, Berkay Arda kavgası detayları haberimizde.
 

Arda Turan Berkay Şahin kavgası (Arda Berkay hastane silah olayı)

"EĞER KARIN BURADA OLMASAYDI..."
"Arda Turan'ın Berkay'ın eşi Özlem Şahin'e sözlü tacizde bulunmasının ardından sokakta kavga başlıyor. Berkay Şahin'in burnu kırılıyor. Görgü tanıklarının anlattıklarına göre kavga geçmişe dayanıyor. Caner Erkin ile Arda Turan'ın arasındaki yakınlık nedeniyle ikili arasında geçmişe dayanan bir olay olduğu da ifade ediliyor. Arda Turan'ın, "Eğer karın burada olmasaydı bak ben sana ne yapıyordum" sözü üzerine Berkay, Arda'yı sokağa çağırıyor ve ilk kavga sokakta yaşanıyor."

"HASTANEDE SİLAH 1 EL ATEŞ EDİYOR"

"Berkay Şahin'in burnu kırıldıktan sonra hastaneye kaldırılıyor. Arda Turan ve beraberindeki arkadaşları sinirlerini alamamış bir şekilde hastaneye gidiyor. Kamera görüntülerinde Arda Turan hastane içerisinde Berkay'ın bulunduğu yere gidiyor ve arbede yaşanıyor. Arda Turan'ın elinde silah olduğu görülüyor ve silah 1 el patlıyor. Mermi çekirdeği polisler tarafından emniyete alındı ve inceleme başlatıldı. Arda'nın elinde tuttuğu silahı polise teslim etmesi gerekiyor. Silahın ruhsatlı mı ruhsatsız mı olduğu anlaşılmalı."

"ARDA TURAN YÜZDE 100 CEZA ALACAK" 
"Arda Turan hakkında 2 suçtan dolayı soruşturma yapılacak. Arda, silah nedeniyle yüzde 100 ceza alacak. Bugün veya yarın Arda'nın ifadesi alınacak. Benim bildiğim bugün ifadeye çağırılacak. Eğer Arda Turan gitmezse güvenlik güçleri alacak."

Bilyoner'den 2.000 TL BilyonPuan HEDİYE!