comScore

Galatasaray Galatasaray

Mancini istedi denildi ama kadroya giremedi!

27 Şubat 2014, Perşembe 11:59

Mancini, Galatasaray'ın son gün transfer ettiği Arjantinli Burdisso'yu Chelsea maçının 18 kişilik kadrosuna bile almadı.

FutbolArena Özel - Galatasaray Teknik Direktörü Roberto Mancini, yönetimden Şampiyonlar Ligi'ndeoynatmak için stoper istemiş ve hatta bu yüzden statü gereği ŞampiyonlarLigi'nde oynadığı için Manchester Unitedli Vidic'i istememişti.

Bununüzerine ara transfer döneminde arayışlara hız veren Galatasaray İnter'insavunmacısı Ranocchia'ya gitti, istediği ücret fazla olunca alınamadı. Ranocchiaolmayınca Cagliari'nin kapısı çalındı ama Davide Astori de alınamamıştı.  Vetransferin son günü Arjantin'den Burdisso getirilip Dany Beşiktaş'akiralanmıştı.
Galatasaray'ın Burdisso transfer üzerine, Şampiyonlar Ligi'ndeüst turu hedefleyen Galatasaray'da Teknik Direktör Mancini, Şampiyonlar Ligi'tecrübesi olmayan 2012'den Galatasaray'a gelinceye kadar Boca Juniors 29 maçaçıkan, bir kez Arjantin Milli Takım formasını giyen Burdisso'yu neden düşünsünve aldırsın diye tartışması da yaşanmıştı.
KADROYA BİLE ALMADI

"Aradönemde kendi takımını kurmak için transfer yaptı" denilen Mancini'nin Dany'ninyerine alınan ve UEFA'ya bildirilmesine rağmen Burdisso'yu Chelsea maçıkadrosuna bile almaması bu oyuncuyu İtalyan hocanın aldırmadığını bir kez dahaortaya koymuş oldu.

Hemen hatırlatalım Şampiyonlar Ligi'nde yabancıkontenjanı gibi bir sorun bulunmuyor.

KONUYLA İLGİLİ FUTBOLARENA'NIN 15 ŞUBAT TARİHİNDE YAYINLADIĞI HABERİ OKUMAK İÇİN TIKLAYIN!

Haber: Aydın Cingöz

FutbolArena haber turu (24 Eylül 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.