comScore

Manchester City Manchester City

Manchester City - Arsenal maçı iptal! Futbolcular karantinada

11 Mart 2020, Çarşamba 09:38
Manchester City - Arsenal maçı iptal! Futbolcular karantinada

Premier Lig'de bu akşam oynanması gereken Manchester City - Arsenal maçı ertelendi.

FutbolArena - İngiltere Premier Lig'de bu akşam oynanması gereken Manchester City - Arsenal maçı koronavirüs nedeniyle ertelendi. Arsenal'in bazı futbolcularının geçtiğimiz günlerde oynanan Olympiakos maçında, koronavirüse yakalanan Yunan kulübünün başkanı Evangelos Marinakis ile aynı ortamda bulunması nedeniyle mücadele ileri bir tarihe ertelendi.

FUTBOLCULAR 14 GÜN EVDEN ÇIKAMAYACAK
Premier Lig'de bugün oynanması gereken Manchester City - Arsenal maçı ertelendi. Karar, Arsenal'li bazı futbolcuların Olympiakos maçı sonrası koronavirüs teşhisi konulan kulüp başkanı Evangelos Marinakis'le görüştükleri ortaya çıkınca alındı.

Arsenal'den yapılan açıklamada da, "Olympiakos maçının oynandığı gün Evangelos Marinakis ile görüşen veya yakınında bulunan tüm futbolcular ve kulüp personeli 14 gün boyunca evlerinden çıkmayacak" ifadeleri kullanıldı.

KORONAVİRÜS BELİRTİLERİ NELER?

MARINAKIS SOSYAL MEDYADAN AÇIKLADI

Yunan ekibi Olympiakos'un sahibi ve başkanı Evangelos Marinakis sosyal medya hesabından koronavirüs testinin pozitif çıktığını duyurdu. Marinakis yaptığı açıklamasında, "Koronavirüs beni de ziyaret etti ve kendimi kamuoyunu bilgilendirmek zorunda hissettim. Kendimi iyi hissediyorum çünkü tüm gerekli önlemleri aldım ve doktorların tavsiyelerine uyuyorum. Tüm dostlarıma ve vatandaşlarıma aynısını tavsiye ediyorum" ifadelerini kullandı.

KORONAVİRÜS SON DAKİKA TIKLA!

FutbolArena Haber Turu (28 Ekim 2020)