comScore

Lucescu için flaş sözler! "Haddini bilecek"

19 Ekim 2018, Cuma 13:51
Lucescu için flaş sözler!

Spor yorumcusu Hıncal Uluç, Milli Takım Teknik Direktörü Mircea Lucescu hakkında konuştu. 

FutbolArena - Milli Takım'da teknik direktör Mircea Lucescu'nun geleceği tartışılırken spor yorumcusu Hıncal Uluç'tan gündem yaratacak bir değerlendirme geldi. Uluç, "Aykut Kocaman gelecekse Lucescu kalsın" derken deneyimli teknik adamı da sert sözlerle eleştirdi. 

"NE DİYOR BU HERİF?"
"Ne yazık ki bu Yıldırım Demirören ne gördüyse bu Lucescu denilen adamın ayağına kadar gitti. Adam lafını yanlış kullandım. Bu Lucescu denen herifin ayağına kadar gitti. Benim vatanıma söven herifin, ayağına ben gitmem arkadaş. Lucescu, "Bu ülke Çavuşesku'nun Romanya'sına döndü" diyen adamdır...

Çavuşesku'nun Romanya'sını ben biliyorum, dünya da biliyor. Benzetmeye bak. Ben ülkemi eleştiririm fakat dışarıdan gelen bir herif beni böyle eleştiremez. Haddini bilecek. Ne diyor şimdi "Efendim ben yeni bir takım yaratıyorum gençlerden sabır lazım." Sabır dediğin 10 sene, gençlerden yaratıyorsan... Kaç yaşında bu herif? 80 yaşında mı biz takım olacağız?

Eskilerin bir lafı vardır, "Sen herkesi kör, alemi sersem mi sanırsın?" Lucescu, sersem sanıyor diyemiyorum çünkü biz sersemiz. Onu kabullenerek sersemliğimizi gösterdik. Onu getiren de Demirören olunca, herif bildiği gibi sallıyor.

Bu arada benim medyam gitme ihtimalinde de Aykut Kocaman'ı sokuşturmaya çalışıyor. Lucescu ile ilgili görüşlerimi söyledim. Fakat gazeteler Aykut Kocaman'ı Milli Takım'a yazıyor. Aykut gelecekse Lucescu kalsın. En azından Lucescu kalırsa yerine iyi bir hoca gelme ihtimali olur."

Son dakika Milli Takım Haberleri FutbolArena'da!

Bilyoner'den 5.000 TL BilyonPuan HEDİYE!