comScore

Kayserispor Kayserispor

Kayserisporlu Ryan Mendes resmen Al Sharjah'ta

02 Temmuz 2018, Pazartesi 20:46
Kayserisporlu Ryan Mendes resmen Al Sharjah'ta

FutbolArena'nın günler öncesinden duyurduğu Kayserisporlu Ryan Mendes'in, Al Sharjah'a transferi resmen açıklandı. 

FutbolArena -  Kayserispor'da geçtiğimiz sezon başarılı bir performans sergileyen Ryan Mendes, Birleşik Arap Emirlikleri kulüplerinden Al Sharjah ile sözleşme imzaladı. Al Sharjah kulübü bu transferi resmi internet sitesinden resmen duyurdu. 

Kayserispor'un Yeşil Burun Adaları doğumlu sol kanat oyuncusu Ryan Mendes, Birleşik Arap Emirlikleri Ligi'nin yolunu tuttu. Ryan Mendes geçtiğimiz sezon Kayserispor forması altında oldukça başarılı performans sergilemişti. FutbolArena'nın günler öncesinden duyurduğu transfer resmiyet kazandı ve Al Sharjah kulübü Ryan Mendes ile sözleşme imzaladıklarını açıkladı. 
 

Ryan Mendes kimdir?


Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Kayserispor'dan ayrılık gerçekleşti. Geçtiğimiz sezon Lille takımından transfer edilen ve ligde 33 karşılaşmada 2,368 dakika süre alan takımın adına 7 gol, 7 asistlik başarılı bir performans sergileyen Ryan Mendes, Kayserisor'dan ayrıldı.
2020 YILINA KADAR SÖZLEŞMESİ BULUNUYORDU

Geçtiğimiz sezon Fransa Legue 1 ekiplerinden Lille takımından bonservisi ile transfer edilen Ryan Mendes'in 2020 yılına kadar Kayserispor ile sözleşmesi bulunuyordu.

Son dakika Transfer Haberleri FutbolArena'da.
  

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"