comScore

Kayserispor Kayserispor

Kayserispor'da Ryan Mendes ayrılığı

28 Haziran 2018, Perşembe 00:10
Kayserispor'da Ryan Mendes ayrılığı

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Kayserispor'un başarılı hücum oyuncusu Ryan Mendes, Birleşik Arap Emirlikleri takımlarından Al Sharjah Futbol Takımı ile sözleşme imzaladı.

FutbolArena Özel - Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Kayserispor'da ayrılık. Kayserispor'un Yeşil Burun Adaları doğumlu sol kanat oyuncusu Ryan Mendes, Birleşik Arap Emirlikleri Ligi'nin yolunu tuttu. Ryan Mendes geçtiğimiz sezon Kayserispor forması altında oldukça başarılı performans sergilemişti. 


Ryan Mendes, Kayserispor'dan ayrıldı


Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Kayserispor'dan ayrılık gerçekleşti. Geçtiğimiz sezon Lille takımından transfer edilen ve ligde 33 karşılaşmada 2,368 dakika süre alan takımın adına 7 gol, 7 asistlik başarılı bir performans sergileyen Ryan Mendes, Kayserisor'dan ayrıldı.

2020 YILINA KADAR SÖZLEŞMESİ BULUNUYORDU
FutbolArena'nın edindiği bilgilere göre Yeşil Burun Adaları doğumlu Ryan Mendes, Birleşik Arap Emirlikleri Ligi ekpilerinden Al Sharjah Futbol Takımı ile sözleşme imzaladı. Geçtiğimiz sezon Fransa Legue 1 ekiplerinden Lille takımından bonservisi ile transfer edilen Ryan Mendes'in 2020 yılına kadar Kayserispor ile sözleşmesi bulunuyordu.

Son dakika Transfer Haberleri FutbolArena'da.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"