comScore

Kasımpaşa Kasımpaşa

Kasımpaşa'da Kemal Özdeş'den hakeme tepki

30 Eylül 2017, Cumartesi 17:17
Kasımpaşa'da Kemal Özdeş'den hakeme tepki

Kasımpaşa Teknik Direktörü Kemal Özdeş, Osmanlıspor maçı sonrası yaptığı açıklamada, “Hakemin sonuca etki edecek hataları olmadı ama ilk yarıda takdir haklarını rakipe kullandı” dedi. 

FutbolArena - Kasımpaşa, Süper Lig'in 7. haftasında Osmanlıspor'a konuk olurken sahadan 3-0 mağlup ayrıldı. Maçın ardından düzenlenen basın toplantısında konuşan Kasımpaşa Teknik Direktörü Kemal Özdeş, hakem eleştirilerine cevap verdi.
 

Kemal Özdeş, Osmanlıspor - Kasımpaşa maç sonu açıklamaları


Kemal Özdeş, “Oyunun ortada geçtiği anlarda tam oyunu oturtmaya başlayacağımız anlarda gol yedik. Devrenin son saniyelerinde yediğimiz ikinci gol işimizi çok zorlaştırdı. Ön tarafa iki oyuncu hamlesi denedim. 3. gole kadar oynadığımız oyunu belki ilk yarıda sergilemeliydik. 3-0 dan sonra Osmanlı takımı daha öz güvenli oynadı. Kazandığı toplarla daha geniş alanlar yakaladı. Bizim için en önemli şey 3-0'dan sonra takım disiplininden kopmadık. İlk 6 haftada sergilediğimiz oyunu sergileyememek beni üzdü. Tekrar o eski etkili olduğumuz zamanlara dönmemiz gerekiyor. Ligin yaş ortalaması en genç olan takıma sahibim. İç sahadaki etkili performansımız bana umut veriyor. Hakemin sonuca etki edecek hataları olmadı. Sadece ilk yarı takdir hakları hep rakipten yanaydı. Geçtiğimiz yıl 25. haftalarda olurdu bu, puan sıralamanızdaki duruma göre maçlar yönetilirdi. 7. haftada bir takım 10., bir takım sonuncu. Buna göre maç yönetilmemeli diye düşünüyorum. Sürekli oyunu durdurmalar oyunun ritmini bozuyor” ifadelerini kullandı.

FutbolArena Haber Turu (28 Ekim 2020)