comScore

Kasımpaşa Kasımpaşa

Kasımpaşa'da Kemal Özdeş, Galatasaray'a neden kaybettiklerini açıkladı

16 Eylül 2017, Cumartesi 22:35
Kasımpaşa'da Kemal Özdeş, Galatasaray'a neden kaybettiklerini açıkladı

Kasımpaşa Teknik Direktörü Kemal Özdeş, Galatasaray maçının ardından yenilginin sebeplerini açıkladı. 

FutbolArena - Galatasaray, Kasımpaşa'yı Spor Toto Süper Lig 5. haftasında 2-0 mağlup etti. Maçın ardından Kasımpaşa Teknik Direktörü Kemal Özdeş yenilginin sebeplerini açıkladı. 


Galatasaray 2-0 Kasımpaşa Kemal Özdeş'in maç sonu açıklamaları


Kasımpaşa Teknik Direktörü Kemal Özdeş maçın ardından yayıncı kuruluşa şu sözleri söyledi:

"ÇIKARKEN KAYBETTİĞİMİZ TOPLAR..."
"Galatasaray'ın oynadığı ilk 4 maça bakarsanız, ilk yarım saatte önde oynama çabası ve topu kaybettiği yerde baskı, baskıdan sonra dikine oynama çabası bizim atak yapmamızı engelledi. Galatasaray'ın dikine ataklarını durdurabildik ilk 45 dakikada. Bu kez bekleri çok fazla çıkmaya başladı. Farklı bir oyun oynadılar. Ortayı doğru kapattık ona rağmen. Yan top savunmasını da iyi yaptık ama çıkışta kaybettiğimiz toplar bize büyük sıkıntı yaratı."

"İKİNCİ YARIDA GALATASARAY'IN YORULABİLCEĞİNİ DÜŞÜNDÜK"

"Bugün emniyetli oyunu hedefledik. İlk 45 dakikayı böyle hedeflik. İkinci yarıda Galatasaray'ın bu baskıdan sonra düşüş yaşayacağını öngörüyorduk. Çok fazla net pozisyon bulamadık ama ikinci yarıda rakip yarı alanda daha fazla yer aldık. İkinci yarıda Galatasaray kırılma anında bir gol buldu. Eğer o gol olmasa son 15 dakika tehdit oluşturabilirdik."

"SADECE SAVUNMA YAPTIK"

"Bugün sadece savunma yaptık. Hücum konusunda memnun değilim. Çok daha etkili hücum oyuncularım var. Galatasaray'ı kutluyorum. Bu atmosferde iyi savunma yaptık bana göre ama hücum etkinliğimizin düşük olması bize kaybettirdi. Hakemi de tebrik ediyorum, güzel maç yönetti."

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.