comScore

Kasımpaşa Kasımpaşa

Kasımpaşa yönetimi Sergen Yalçın'la neden anlaşamadı?

31 Ocak 2018, Çarşamba 00:16
Kasımpaşa yönetimi Sergen Yalçın'la neden anlaşamadı?

Kasımpaşa yönetimi ile Sergen Yalçın arasındaki anlaşma kısa sürede son buldu ve eski teknik adam Kemal Özdeş geri döndü. Peki, Sergen ile Kasımpaşa yönetimi arasında neler yaşandı?

FutbolArena Özel - Kasımpaşa, Beşiktaş'a 2-1 kaybedilen maçın ardından Kemal Özdeş ile yollarını ayırmıştı. Ardından Sergen Yalçın ile anlaşan Kasımpaşa, anlaşmayı imzalamadan bozdu ve Kemal Özdeş'i tekrar geri getirdi. Peki Sergen ile Kasımpaşa yönetimi arasındaki anlaşmazlık neydi?


Kasımpaşa ile Sergen Yalçın arasındaki anlaşmazlıklar


Kasımpaşa ile Sergen Yalçın arasında dört konuda anlaşmazlık yaşandı. Kasımpaşa kulübü, Sergen Yalçın'a beklediğinden az ücret önerdi.

İkinci olarak Sergen Yalçın'ın ekibinde yardımcı antrenör olarak görev yapan Murat Şahin'i Kasımpaşa yönetimi istemedi. Sebebi ise Murat Şahin'in futbolculuk döneminde, Kasımpaşa'da oynarken takımdan kötü ayrılmasıydı. 
Üçüncü olarak Sergen Yalçın'ın Kasımpaşa yönetimi ile anlaştığı haberleri ulusal basında yayıldı. Sergen'e "Bu haberleri siz mi yaptırıyorsunuz?" diye soruldu. Sergen Yalçın ise "Biz haber yaptırsaydık şimdi Trabzonspor'daydık" dedi. 

Son olarak yapılan görüşmede yönetim ve Sergen Yalçın arasında görüş ayrılıkları yaşandı ve bu dört neden dolayısıyla anlaşma bozuldu. 

SERGEN TRANSFER GÖRÜŞMELERİ BİLE YAPTI! 

Öte yandan bugün FutbolArena'ya açıklamalarda bulunan Çaykur Rizespor Teknik Direktörü İbrahim Üzülmez, Sergen Yalçın ile transfer görüşmesi yaptıklarını ve Kasımpaşa'dan Abdullah Durak'ı transfer etmek istediklerini söylemişti.

KASIMPAŞA'DAN AÇIKLAMA

Yaşanan bu gelişmelerin ardından Kasımpaşa yönetimi eski teknik direktörüne geri döndü ve Kemal Özdeş ile yeniden anlaşma sağlandı.

Kulüpten yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi.

"Teknik Sorumlumuz Kemal Özdeş'in Kulübümüzden ayrılmasının ardından, yurt dışından dönen Kasımpaşa A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Turgay Ciner, bugün Kemal Özdeş ile yaptığı görüşmeden sonra, Sayın Kemal Özdeş'in görevine devam etmesine karar vermiştir.
Kamuoyunun bilgisine sunarız.

Kasımpaşa Sportif Faaliyetler A.Ş."

Son dakika Kasımpaşa Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)