comScore

Kasımpaşa Kasımpaşa

Galatasaray öncesi Kasımpaşa'da Kemal Özdeş'in iddiası

16 Eylül 2017, Cumartesi 12:26
Galatasaray öncesi Kasımpaşa'da Kemal Özdeş'in iddiası

Galatasaray ile karşılaşacak olan Kasımpaşa'da teknik direktör Kemal Özdeş açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - Galatasaray'ın bu akşam konuğu olacak Kasımpaşa'da teknik direktör Kemal Özdeş, değerlendirmelerde bulundu. Sarı kırmızılı takımın, sahasında taraftarlarının da desteğiyle baskılı oynadığını belirten Özdeş, puan almak için bu baskıyı kırmaları gerektiğini dile getirdi.


Galatasaray Kasımpaşa öncesi Kemal Özdeş'in açıklamaları


Gazete Habertürk'ten Volkan Köse'nin haberine göre başarılı hoca, zorlu bir 90 dakikanın kendilerini beklediğini, rakibin açıklarını değerlendirmeye çalışacaklarını söyledi. Kemal Özdeş, “Ligin ilk 4 haftasında, Akhisar maçının sonucu dışında, hem oyun olarak hem de skor olarak takımım oldukça iyi işler çıkardı. Şimdi önümüzde Galatasaray maçımız var. Rakibimiz de lige iyi bir giriş yaptı. Sadece son hafta puan kaybı yaşadılar. Ofansif olarak kaliteli oyunculardan kurulu bir ekip Galatasaray. Özellikle iç saha maçlarında taraftar etkisiyle birlikte baskılı oynuyorlar. Bu maçta önceliğimiz bu baskıyla başa çıkmak olacak” sözleriyle rakibin ilk ataklarını durdurmaları gerektiğinin altını çizdi. 

‘COŞKULU OYNAMALIYIZ'
Takım savunmasının önemine dikkat çeken Kemal Özdeş, şöyle devam etti: “Ofansif olarak topa sahip olup, çabuk ve coşkulu olmalıyız. Oyunun iki yönünü de birlikte oynamalıyız. Kendi standardımızı ortaya koyarak puan almak istiyoruz. Taraftarımızı mutlu etmek istiyoruz.”

Sarı kırmızılı takımla ilgili diğer gelişmeler için Galatasaray Haberleri özel sayfamızı takip edebilirsiniz.

FutbolArena haber turu (14 Temmuz 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.