comScore

Günün İddaa Tahminleri ve Kuponları (3 Temmuz 2018)

03 Temmuz 2018, Salı 14:46
Günün İddaa Tahminleri ve Kuponları (3 Temmuz 2018)

Günün İddaa tahminleri ve kuponunu sizle riçin hazırladık. Dünya Kupası İddaa tahminleri burada. 

FutbolArena - İddaa'da günün fırsat maçları, hazır kuponları ve çok önemli maç analizleri FutbolArena'da. Günlük iddaa tahminleri ve banko maç analizlerine göz atmadan kupon doldurmayın! Nesine.com'da yer alan iddaa bülteni ile günün maçlarına göz atabilirsiniz.
 

Dünya Kupası İsveç İsviçre İddaa maç tahmini


İsveç, son dakikada yıkıldığı Almanya maçının ardından müthiş bir Meksika maçı oynadı ve 3-0 kazanarak gruptan çıktı. İsviçre, Brezilya ile 1-1 berabere kalarak başladığı grup maçlarını 2-2'lik Kosta Rika beraberliği ile tamamladı. Savunmada sorunları var ama artık kaybeden veda edecek. İki takımın da kontrollü oynaması muhtemel. Eşitlik bozulmaz.

İDDAA OYNAMAK VE KAZANMAK İÇİN TIKLAYIN >>
 

Dünya Kupası Kolombiya İngiltere İddaa tahmini


Tunus'u 2-1, Panama'yı da 6-1'lik skorla geçen İngiltere, son maçta Belçika'ya 1-0 yenilerek grubu ikinci tamamladı. Kolombiya ise sürpriz bir şekilde Japonya yenilgisiyle başladığı grup performansını Polonya ve Senegal galibiyetleriyle sürdürünce grubunu lider tamamladı. Çok zor bir eşleşme olacak. İngiltere bu sene artık Dünya Kupası için çok iştahlı ama işleri kolay değil. Kolombiya'nın dünya çapında etkili isimleri var. Beraberlik ön planda. Özel etkinlik için ise Portekiz-Fas maçındaki tartışmalı kararlarıyla çok konuşulan Amerikalı hakem Mark Geiger'in yine maça damga vurma olasılığını da düşünerek penaltı ya da kırmızı kart bahisleri de cazip duruyor.
FutbolArena'da iddaa sayfası üzerinden en güncel tahmin ve kuponları inceleyebilirsiniz.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"