comScore

Günlük Banko İddaa Tahminleri ve Kuponları (7 Ekim 2017 Cumartesi)

07 Ekim 2017, Cumartesi 15:42
Günlük Banko İddaa Tahminleri ve Kuponları (7 Ekim 2017 Cumartesi)

Milli maçlardan Günün banko iddaa tahminleri ve kuponlarını editörlerimiz sizler için hazırladı.

FutbolArena - İddaa'da günün fırsat maçları, hazır kuponları ve çok önemli maç analizleri FutbolArena'da. Günlük iddaa tahminleri ve banko maç analizlerine göz atmadan kupon doldurmayın! Nesine.com'da yer alan iddaa bülteni ile günün maçlarına göz atabilirsiniz.  


783 BOSNA HERSEK-BELÇİKA iddaa tahmini


Gruplarda son 2 maç. Belçika ise kalan karşılaşmalar öncesinde Rusya biletini garantiledi. Bosna Hersek ise mutlaka kazanmak zorunda. Çünkü takipçisi Yunanistan onların puan kaybını bekliyor. Bosna Hersek, Belçika'yı yıkarsa son maçları Estonya ile. Buradan çıkacak 3 puandan sonra hata yapacaklarını sanmıyorum. Ama asıl mesele grubun yenilgisiz lideri Belçika'yı yıkmak. Bosna Hersek'in avantajı rakibin liderliği garantilemiş olması. Kadro kalitesiyle Belçika çok önde olsa da, Bosna Hersek tüm gücüyle Dünya Kupası için kazanmak için sahada olacak. Bu şartlarda Bosna Hersek denenir. 


788  GÜNEY KIBRIS-YUNANİSTAN maçı ne olur?


Güney Kıbrıs'ın matematiksel olarak ikincilik şansı var ama kazansalar bile Yunanistan'ın son maçı Cebelitarık'la. Dolayısıyla averajı kapatmaları imkansız. Ayrıca son maçları Belçika deplasmanında olacak. Burada tek şansı olan takım Yunanistan. Şu anda Bosna'nın 1 puan gerisindeler ama Bosna, Belçika ile oynayacak. Yunanistan; Güney Kıbrıs ve Cebelitarık'ı mağlup ederse Bosna'nın Belçika'ya takılması halinde grup ikincisi olacak. Yunanistan kazanır. Sürpriz kuponlara handikap beraberliği yazılabilir.  


789 İSVİÇRE-MACARİSTAN maçı kaç kaç biter?


Macaristan'ın grupta hiçbir iddiası bulunmuyor! İsviçre ise grubu lider bitirerek Rusya'da düzenlenecek Dünya Kupası'na direkt katılmak istiyor. Ev sahibi bu maçı kazanarak, grup liderliği mücadelesi verdiği Portekiz ile deplasmanda oynayacağı karşılaşmaya iddiasını taşımak istiyor. Macaristan grupta geride kalan son 4 maçında yalnızca son sıradaki Letonya karşısında galip gelebildi. Diğer maçlarında ise kaybetti. Grupta çıktığı tüm maçları kazanan İsviçre'nin Almanya gibi 9'da 9 yapmasını bekliyoruz.


786 BELARUS-HOLLANDA alt-üst tahmini


Hollanda, çok kötü bir dönemden geçmesine rağmen hala ikincilik şansını koruyor. Ancak işleri zor. Çünkü 3 puan üstündeki İsveç'ten averajda 6 gol kötüler. FİFA'da ikili averaja değil, genel averaja bakılıyor. İsveç'in Lüksemburg'u en ez 1-0 mağlup edeceğini varsayarsak Hollanda'nın son hafta oynayacağı İsveç maçı dahil 7 gollük farkı kapatması gerekiyor. Son İsveç maçına az iş bırakmak isteyecekler. Dick Advocaat'ın 4-5 farklı bir galibiyet elde edebilmek için en hücumcu kadrosunu sahaya sürmesini bekliyorum. 3.5 üstünün oranı cazip.


7  Ekim 2017 Banko İddaa Hazır Kuponlar


783 BOSNA HERSEK-BELÇİKA MS1 2.70
788 GÜNEY KIBRIS-YUNANİSTAN MS2 1.50

786 BELARUS-HOLLANDA 2.5 ÜST 1.35
789 İSVİÇRE-MACARİSTAN HMS 1.55

ORAN:8.47

FutbolArena'da İddaa sayfası üzerinden en güncel tahmin ve kuponları inceleyebilirsiniz.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"