comScore

Hıncal Uluç'ten sert eleştiri! 'Dandik oturum'

21 Ocak 2017, Cumartesi 14:46
Hıncal Uluç'ten sert eleştiri! 'Dandik oturum'

Hıncal Uluç, Gazetelerin spor müdürlerini eleştirdi ve Yıldırım Demirören'in NTV Spor'da katıldığı program için “Dandik” bir oturum yapıldı dedi.

FutbolArena - Hıncal Uluç, Sabah Gazetesi'nde NTV Spor'a çıkan Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören'in açıklamalarına değil çok spor müdürlerine verdi veriştirdi. 

Çarşamba günü NTV Spor'da Fuat Akdağ'ın yönetiminde yapılan özel yayın için Habertürk Spor Müdürü Halil Özer, Hürriyet Spor Müdürü Mehmet Arslan, Milliyet Spor Müdür Tayfun Bayıdır ve Sabah Spor Müdür Murat Özbostan katılmıştı. 

DEMİRÖREN'İ SKIŞTIRACAK SORU SORMADILAR 

Spor Müdürleri sormuş, TFF Başkanı Yıldırım Demirören yanıtlamıştı. Hıncal Uluç bu yayına “dandik” dedi.  Hıncal Uluç şöyle yazdı: “Federasyonun yetkisiz ve etkisiz başkanı Yıldırım Demirören, televizyon canlı yayınında büyük gazetelerin spor müdürleri ile "Dandik" bir oturum yaptı.

Dandik!. Çünkü bir teki Demirören'i sıkıştıracak bir soru soramadı. Üzerine gidemedi.

Ülke futbolu bu haldeyken, manşeti geç, üç sütun olacak haber çıkmadı. Katılanlar müdür olunca, manşetlerden verildi, hepsi o..”

“NEDEN SAVCILIĞA GİTMEDİNİZ DİYEMEDİLER”

“Etkisiz ve yetkisiz Federasyon Başkanı üstelik "Aziz Yıldırım duayendir, fikirlerini dikkate almak gerekir" demiş. Ağır ithamları için de "Belgesi varsa savcılığa baş vursun" diye geçiştirmiş.. Onca müdürden biri de "Ağır itham altındasınız, siz niye savcılığa gitmediniz" diyememiş.”


FutbolArena Haber Turu (30 Ekim 2020)