comScore

Galatasaray Galatasaray

Hıncal Uluç'tan Jan Olde Riekerink'e ağır eleştiri

25 Ekim 2016, Salı 13:44
Hıncal Uluç'tan Jan Olde Riekerink'e ağır eleştiri

Hıncal Uluç, çileden çıktı! Hem Galatasaray'ın hocası Riekerink'e hem Alp Yalman'a hem de Galatasaray muhabirlerini yerden yere vurdu.

FutbolArena - Galatasaray'ın 1-0'lık Trabzonspor yenilgisi sonrası Hıncal Uluç'tan ağır sözler geldi. Uluç'un hedefinde Riekerink, Alp Yalman, Levent Nazifoğlu ve Galatasaray muhabirleri vardı.

“Haram olsun, aldığınız paralar?.” diyen Uluç, Sabah Gazetesi'ndeki “Yaşasın skor yazarlarım!” başlıklı yazısında şu ifadeleri kullandı: 

NERDE O YÜREK?

Meğer Riekerink Bey nasıl oyunu okumaktan acizmiş!. Meğer nasıl yanlış adam değişiklikleri yaparmış?. Meğer nasıl oturmuş takımı bozarmış..

Benim "Skor Yazarları"mın gözlerinin açılması için, tabelanın "Galatasaray:0- Trabzon:1" yazması gerekti.

Oysa geçen hafta Galatasaray'ı ve Trabzon'u adam gibi izleseler, kendi sahasında berabere kalsa da, Trabzon'un son yılların en güzel futbolunu oynadığını, Ankara'da Gençler'i 5 yıl sonra ilk defa yense de, Galatasaray'ın nasıl sapır sapır döküldüğünü ve maçın favorisinin Trabzon olduğunu bilir ve cesaretle yazarlardı..

Nerde onlarda o yürek?.

ALDIĞINIZ PARALAR HARAM OLSUN; İSTİFA EDİN 

Daha ayıbı, daha utancı?. Bana sorarsanız bütün Galatasaray muhabirleri istifa etmeli.. Maç günü sayfalara koydukları Galatasaray 11'ine bakın.. Bir de sahaya çıkana? Yahu içinizde bir, tek bir kişi minnacık bir haber alıp, "Riekerink Bey bugün sürpriz yapacak" demez mi?. Haram olsun, aldığınız paralar?. Sizin gibi haber getirmeyen habercilere yıllardır göz yuman Spor Müdürleri ve Genel Yayın Müdürlerine de yazıklar olsun!.

AYHAN'I ARKADAŞIN DİYE Mİ KOYDUN?

Sana da helal olsun, Florya'nın gizli yönetmeni Alp Yalman!. Futbolun "F"sinden anlamayan Levent (Sen kimsin) nam zatı futbolun başına koyan sen.. Riekerink denen Futbol Zekası özürlü adamı takımın başına koyan sen.. Yanına da lafı geçen, icabında kavga eden bir Türk yardımcı koymayan da sen?. Ayhan denen, camianın en antipatik adamını oraya "Arkadaşın" diye mi koydun Alp?.

FutbolArena haber turu (14 Ağustos 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.