comScore

Galatasaray Galatasaray

Hıncal Uluç'tan Şenol Güneş, Dursun Özbek ve Riekerink'e sert sözler

07 Şubat 2017, Salı 22:35
Hıncal Uluç'tan Şenol Güneş, Dursun Özbek ve Riekerink'e sert sözler

Hıncal Uluç, Şenol Güneş'in Talisca'yı oyundan almasıyla maçın Fenerbahçe'ye gittiğini iddia etti.

FutbolArena - Ziraat Türkiye Kupası son 16 turu maçında Beşiktaş'ın Fenerbahçe'ye 1-0 mağlup olarak elenmesinin yankıları devam ediyor.

ŞENOL GÜNEŞ'E ELEŞTİRİ
A Spor canlı yayınında açıkamalarda bulunan Hıncal Uluç, Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş'in Talisca'yı oyundan almasıyla maçın Fenerbahçe'ye gittiğini iddia etti. Uluç açıklamasında, "Şenol Hoca'nın Talisca'yı oyundan almasının adı intihar değil de nedir? Golü atması en mümkün olan oyuncuyu çıkardı, maçı da orada verdi. Kaybedilen maçlardan sonra hakem konuşulunca futbolcular bayram ediyor. Bizim de yanlışlarımız var diyebilmeliler. Oğuzhan'a gidip sorun, 'En büyük günah bende' diyebiliyor mu?" ifadelerini kullandı.

HINCAL ULUÇ'TAN DURSUN ÖZBEK'E SERT SÖZLER

Medipol Başakşehir maçının konusu açılınca Galatasaray Başkanı Dursun Özbek'i yerden yere vuran Hıncal Uluç, "Dursun Özbek 8 bin üye içinde sıralama yapsak 7 bin 65. sırada gelir. Hangi kalibresiyle, hangi tecrübesiyle Galatasaray'a başkan oluyor. Tepeden inme başkan olunabiliyor mu? Dursun Özbek kim? Levent Nazifoğlu'nu saymıyorum bile. O hiç yok. Hiçbir şey bilmeyen bir adamı Galatasaray'ın başına getirdiler. Koca Florya 300 milyon dolara gidiyor, Denizbank'a kırdırmaya çalışıyor onu da beceremiyor. Bu adam Galatasaray'ın başkanı." sözlerini sarf etti.

RİEKERİNK DE NASİBİNİ ALDI

Galatasaray Teknik Direktörü Jan Olde Riekerink'i eleştiren Hıncal Uluç, "Kenardan bu kadar kötü yönetilen bir Galatasaray olamaz. Yedek kulübesinde hırs küpü Sinan Gümüş ve Eren Derdiyok var, almıyor. Bunları kasıtlı yapmıyor, futbolu bilmediği için yapıyor. Bilmiyor adam kardeşim. Ama Dursun Özbek ve Alp Yaman'ın istediği teknik direktör o. Yanındaki yardımcı Ayhan Akman da ne anlar? Hangi takımda ne başarısı olmuş. Galatasaray taraftarlarına anket yapsan en nefret edilenler arasında gösterilir. O da Alp Yaman'ın arkadaşı." diye konuştu.

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)