comScore

Galatasaray Galatasaray

Hıncal Uluç'tan derbi yorumu! 'Sabri ve Carole'

17 Kasım 2016, Perşembe 14:08
Hıncal Uluç'tan derbi yorumu! 'Sabri ve Carole'

“Sabri ve Carole ile ikili oynayacak iki kanat adamı Fener'in en zayıf yeri savunmasını bunaltır.”

FutbolArena - Pazar günü oynanacak Fenerbahçe - Galatasaray derbisini ele alan Hıncal Uluç, Sabah Gazetesin'deki "Galatasaray nasıl kazanır?" başlıklı yazısında sarı kırmızılı takımın hangi 11'le ve nasıl oynaması gerektiğini kaleme aldı. 

RİKERİNK DENEN ADAM BU İNANCI VERMEZ

“Maçı kazanmak, önce kazanacağına inanmakla olur. Başkan "İnanç"a en büyük darbeyi vurdu. Riekerink denen futbol özürlü teknik adam da, bu inancı veremez. Onu geçiyor, sahaya geliyorum.” diyen Hıncal Uluç, Fenerbahçe maçında Selçuk İnan'ın yedek olması gerektiğini yazdı. Uluç ayrıca Chedjou ile maça başlamanın Galatasaray açısından intihar olacağını ifade etti. 

“FENER MEDYASI CHEDJOU OYNASIN DER”

“Fenerli medya, her maçta birkaç gollük hata yapan Chedjou oynasın diye çırpınıyor.. Seçimi, Serdar Aziz, Semih ve Hakan Balta'dan ikisini son durumlarına göre seçecek bilen biri lazım. O "Bilen" de Riekerink de değil, Ayhan da..

Savunma göbeği tehlikeye açık olunca, iki ön libero gerek.. Bence Tolga ve de Jong birlikte oynamalı.. Tolga az şut atarak ve pasları dikkatli vererek.

Sonra ileriye dönük orta üçlü..

Hemen söyleyeyim. Podolski, Eren ayni 11'de çıkarsa, takım Fener'e karşı 9 kişi oynar. Sonuç ne olur, tahmin edersiniz..

SELÇUK YEDEK KALMALI

Selçuk ve Sneijder'in ikisi de ilk 11'de olursa, bu defa yarımşardan bir eksilir, 10 kişi oynarlar. Ben şahsen Sneijder'le başlar, gerekirse Selçuk'u alırım. Sneijder Fener savunmasını telaşlandırır, Selçuk tersine rahatlatır da ondan.

Yani, Yasin, Sneijder ve Bruma..

Yanlarda Sabri ve Carole ile ikili oynayacak iki kanat adamı Fener'in en zayıf yeri savunmasını bunaltır. “


Bilyoner'den 5.000 TL BilyonPuan HEDİYE!