comScore

Galatasaray Galatasaray

Hıncal Uluç'tan, Alp Yalman'a...

08 Kasım 2016, Salı 18:18
Hıncal Uluç'tan, Alp Yalman'a...

Hıncal Uluç, "Cüneyt Çakır eyyam yapmazsa, maçı alabilirsin, eğer Riekerink denen futbol zekası özürlüyü derhal gönderirsen.”

FutbolArena - Haftalardır Jan Olde Riekerink'in Galatasaray'ın hocası olmadığını savunan Hıncal Uluç, Sabah Gazetesi'ndeki yazı dilini iyice sertleştirdi ve yine Florya'nın başındaki isim Alp Yalman'a çattı.

HINCAL ULUÇ: "RİEKERİNK'İ GÖNDERİRSEN DERBİYİ KAZANABİLİRSİN"

Alp Yalman'a “Florya'daki hayalet” diyen Hıncal Uluç, şunları yazdı:

“Bak Alp, cuma gecesi sıfırı tüketmiştim... Ama pazar akşamı Fenerbahçe'yi izledim. Onların hali Galatasaray'dan daha ileride değil... Gördüğüm en kötü Fenerbahçe, 20 Kasım gecesi karşında olacak.

Cüneyt Çakır eyyam yapmazsa, maçı alabilirsin, eğer Riekerink denen futbol zekası özürlüyü derhal gönderirsen. Tabii işe yaramayan arkadaşın Ayhan'ı da..

Bu kadar kısa zamanda yeni hoca olmaz tabii.. Ama Orhan Hoca olur.. Kısa sorumluluk döneminde 10 Riekerink ettiğini göstermişti çünkü, anlayana..

Yani, Alp!..

"Florya'daki Hayalet" olmaktan çık.. Ya ortaya çık.. Ya da olmayan Galatasaray yönetimine kalkanı olmaktan vazgeç.. Alp Yalman adına yeterince gölge düşürdün zaten..

Yetmedi mi?”

MHK BAŞKANI YUSUF NAMOĞLU'NA CÜNEYT ÇAKIR UYARISI

"Son haftalarda sonucu doğrudan etkileyen kaç büyük hakem hatası yapıldı.. Verilen verilmeyen penaltılar.. Gösterilen, gösterilmeyen kartlarla..
Ben spor müdürü olsam, sayfanın tepesine iki puan cetveli koyardım.

Biri bugünkü.. Mevcut cetvel.. Yanına "Hakemler hakem olsalardı" nasıl olurdu cetveli.. İkisini karşılaştıranlar, Kalkavan, Aydınus ve Yıldırımlar'ın ligi nasıl etkilediklerini ortaya koyardı..
20 Kasım'da Kadıköy'ün baş eyyamcısı Cüneyt Çakır yönetecekmiş, Türkiye Derbisini.. Emin misin ondan, Namoğlu?.

Ben bu ülkenin küçük takımlarında yönetici olsam, bir araya gelir, güç oluşturur ve özellikle Üç Büyüklerle yapacağım tüm maçlarda yabancı hakem isterdim. Bu kararı aldıramazsam da o maçlara çıkmazdım..

Ne yapardınız o zaman, iki Başkan, Demirören ve sen Namoğlu? Emin misin bu ülkede yabancı hakeme ihtiyaç olmadığına?"


Bilyoner'den 5.000 TL BilyonPuan HEDİYE!