comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Hıncal Uluç'tan Ali Koç'un adaylığı için olay iddia

27 Ekim 2016, Perşembe 10:37
Hıncal Uluç'tan Ali Koç'un adaylığı için olay iddia

Spor yorumcusu Hıncal Uluç, Ali Koç'un adaylığıyla ilgili olay yaratacak bir iddia ortaya attı.

FutbolArena - Fenerbahçe'de Ali Koç'un başkan adaylığını açıklaması camiada heyecan yarattı. Spor yorumcusu Hıncal Uluç ise bu konuyla ilgili gündem yaratacak bir iddiada bulundu. Hıncal Uluç, Ali Koç'un adaylığının Aziz Yıldırım'ı kurtarma operasyonu olduğunu yazdı.

İşte Hıncal Uluç'un Sabah Gazetesi'ndeki köşe yazısı:
"Konyaspor-Fenerbahçe maçı Aziz Yıldırım için fevkalade kritik bir maç. İstanbul'da protestolar başlamış, kıyametler kopmuş. Konya'ya giden Fenerbahçe'yi 3-5 ahlaksız-şerefsiz (!) yani benim gibi (!) olanlar karşılamışlar “istifa” diyerek. Konya'daki maç çok kritik. Konya ligin önemli takımlarından biri. Fenerbahçe oradan da mağlup ayrılabilir. Ama beraberliğe de razı gittiğini gördük. Şimdi Konya'da Fenerbahçe'nin istemediği bir durum ortaya çıkarsa Aziz Yıldırım ne hale gelir? İşte Aziz Yıldırım'ın ne hale gelmesini önleyecek tedbiri Ali Koç aldı. Ben Ali Koç'un kullandığı cümlelerden dolayı okuduğu adaylık metninin bile Aziz Yıldırım tarafından yazıldığına inanıyorum. “Ben adayım” demek kimi susturuyor en başta? “Ali Koç aday olursa ben onu desteklerim” diyen Fenerbahçe'de önde gelen bir Aziz Yıldırım muhalifi var; Sadettin Saran! Ali Koç “Ben adayım” dediği zaman bütün o medyatik imkanları ile auta çıktı!. Sadettin Saran dedi ki “Ali Koç başkan olursa ben aday olmam!” İlk açıklayan oydu. Saran'ın bunu dediği gün bu açıklamayı yapmadı Ali Koç. Ne zaman dedi? Fenerbahçe köşeye sıkışıp kendi stadında bütün kontrollere rağmen yuhalanınca.

Ali Koç'un söyledikleri başından sonuna kadar Aziz Yıldırım'ı kurtarma operasyonunun hamlesi. Ben bir ihtimal daha veriyorum; ciddi olduklarını göstermek için kapışabilirler de! Etrafa yayılırsa “Bu tezgahtır” diye “O tezgah değildir” şovunu da yapabilirler. O kadar iyi planlanmış bir şov! Açın Ali Koç'un adaylığını koyduğu açıklamayı, açın Yıldırım'ın son konuşmasını böyle birbiri ile nasıl örtüştüğünü, öpüştüğünü iki konuşmanın göreceksiniz. Aziz Yıldırım yazıp verse ancak bu kadar olur! Zamanlamaya bakın; Konyaspor maçı oynanırken TV'de görüntünün üstüne alt yazı biniyor; “Ali Koç başkan adayı oldu” diye… Koç bunu başka gün yayınlasa ertesi gün gazetelerde çıkacak. Ama maç anında açıklayınca binlerce F.Bahçeli zaten maçı izliyor. Yani bu kadar güzel planlanmış olabilir her şey. Aziz Yıldırım'ı kutlamak gerekir!"

Bilyoner'den 5.000 TL BilyonPuan HEDİYE!