comScore

Hıncal Uluç: 'Bu ülkede halkı düşünen yönetici yok mu?'

01 Aralık 2016, Perşembe 14:05
Hıncal Uluç: 'Bu ülkede halkı düşünen yönetici yok mu?'

"El Classico'nun ikinci yarısıyla, bizim derbinin ilk yarısı çakışıyor.Bu ülkede halkı düşünen tek yönetici yok mu, dostlar?. Spor Bakanı ne iş yapar?. Kime sahiplenmeli o?"

FutbolArena - Hıncal Uluç bu kez yayıncı kuruluşu çattı. Derbi ile El Classico'nun saatlerinin çakışmasına değinen Uluç, Sabah'taki yazısında “Bu ülkede halkı düşünen tek yönetici yok mu, dostlar?.” diye yazdı.

“El Classico'nun ikinci yarısıyla, bizim derbinin ilk yarısı çakışıyor.Her iki derbiyi de ayni yayıncı kuruluş yayınlıyor. On para etmez SüperLig Yayınlarına 600 milyon dolar gibi adeta bağış yapan Yayıncı Kuruluş "Seyirciyi bölmeyelim. Bizim derbi, Fener- Galatasaray derbisi gibi 20.00'de başlasın" demiş.. Yani iki hafta önceden örnek de vermiş.

Yıldırım Demirören'in kukla federasyonu, ev sahibi Fenerbahçe'nin de "Evet" dediği bu teklifi geri çevirmiş..

"Bölünsün seyirci, bana ne" demiş, iyi mi?.

Hatırlayın. Geçen hafta da, Galatasaray'ın Bursa futbol ve Barcelona basketbol maçları ayni saate konmuş, tribüne giden seyirci de bölünmüştü, Doping mahkumu dünyanın tek federasyon başkanı "Hayır" dediği için..

Bu ülkede halkı düşünen tek yönetici yok mu, dostlar?.

Spor Bakanı ne iş yapar?. Kime sahiplenmeli o?.

Yoksa, kendisi de çok iyi futbol oynamış, futbolu iyi bilen ve seven Sayın Cumhurbaşkanı'na mı baş vuralım, halkın haklarına birilerinin saygı göstermesini sağlamak için.. 

Ardından da yazalım e mi?.

"Cumhurbaşkanı maç saatlerine bile karışıyor" diye..

Maç saati değil beyler.. Maç saati değil.. Bu ülke insanının haklarıdır, mesele!..”

Bilyoner'den 5.000 TL BilyonPuan HEDİYE!