comScore

Göztepe Göztepe

Kemal Özdeş'den Göztepe taraftarını heyecanlandıran sözler

14 Aralık 2018, Cuma 23:20
Kemal Özdeş'den Göztepe taraftarını heyecanlandıran sözler

Göztepe Teknik Direktörü Kemal Özdeş ile Bursaspor Teknik Direktörü Samet Aybaba müsabaka sonrasında basın mensuplarının karşısına geçti.

FutbolArenaBursaspor ile 0-0 berabere kalan Göztepe'de Teknik Direktör Kemal Özdeş, oyunun hakkının 1 puan olduğunu ifade ederek, “Birkaç fırsat bulduk ama final paslarını yapamamak üretken olamamamıza neden oldu” şeklinde konuştu.


Kemal Özdeş'ten Bursaspor maçı açıklaması


Bursaspor ile golsüz berabere kaldıkları maçın ardından düzenlenen basın toplantısına katılan Göztepe Teknik Direktörü Kemal Özdeş, rakibin maçın başında topa doğru sahip olduğunu ifade ederek, “İlk 15-20 dakikada iki tane gol girişimleri oldu. Biraz daha defansif olarak problemleri çözdük. Birkaç fırsat bulduk ama final paslarını yapamamak üretken olamamamıza neden oldu. Bugün Gassama'nın sakatlığı biz de problem oluşturdu, kanatları kullanamadık. Önceki dört maçını kaybeden bir takım olarak iyi mücadele ettik bugün” dedi. 

"GÖZTEPE AVRUPA'DA OLMALI"
Bugün 2 puan kaybettiklerini ifade eden Özdeş, bu oyunun karşılığının 1 puan olduğunu da söyleyerek, “Ligin ikinci yarısını doğru planlamak gerekiyor. Taraftarımızın istediği Göztepe'yi izlettireceğiz. Göztepe ülkemizi Avrupa'da temsil etmeli” diye konuştu. 

Sarı-kırmızılı taraftarların maçın son dakikasındaki tepkisinin haklı olduğunu aktaran Özdeş, “Bu tepkinin son dakika olması da güzel. Bugün üretkenlikte sıkıntı yaşayınca bu tepkiyi normal karşıladık. Benim görevim oyunculara bu sorumluluğu hatırlatmak. Bu düzelecektir. Bunu görecekler ve hissedecekler” dedi.


Samet Aybaba'dan Göztepe maçı açıklaması


Göztepe ile 0-0 berabere kalan Bursaspor'da Teknik Direktör Samet Aybaba, ellerinden gelenin fazlasını yaptıklarını söyledi. 

Göztepe ile golsüz berabere kaldıkları maçın ardından düzenlenen basın toplantısına katılan Bursaspor Teknik Direktörü Samet Aybaba, oyuna iyi başladıklarını ifade ederek, “İki net pozisyonumuz vardı, birini atsak istediğimiz plana dönebilirdi oyun ama başaramadık. Hücumsal anlamda eksikliklerimiz var. Biraz sorun yaşayınca pozisyon bulmakta zorlandık” dedi.

Oyuncularının iyi mücadele ettiğini savunan Aybaba, “İkinci yarı belki birkaç transferle takımı daha da geliştirebiliriz diye düşünüyorum. İyi şeyler yapıyoruz. Elimizden gelenin fazlasını yapmaya çalışıyoruz. Yönetimimiz istediğimiz futbolcularla ilgili çalışmalar yapıyor. Onları da kadromuza katarsak daha iyi hücum yapan bir takım olabiliriz” diye konuştu.

Son dakika Transfer Haberleri FutbolArena'da

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!