comScore

Galatasaray Galatasaray

Valencia'nın Radamel Falcao planı! "En büyük hayali"

24 Ağustos 2019, Cumartesi 13:19
Valencia'nın Radamel Falcao planı!

Galatasaray'ın transfer gözdesi Radamel Falcao için Valencia'nın planı belli oldu.

FutbolArena Dış Haberler - Galatasaray'ın transfer gündemindeki Radamel Falcao ile ilgili sıcak gelişmeler yaşanıyor. Sarı kırmızılıların transferini merakla bekledikleri futbolcunun Valencia'nın da gündeminde olduğu iddia edildi. İspanyol kulübünün en büyük hissedarı olan Peter Lim'in hayalinin Falcao olduğu yazıldı. 
 

Galatasaray Haberleri: Falcao, Valencia'ya transfer olacak mı?


İspanyol basınında yer alan haberlere göre Galatasaray'ın Falcao transferini sonuçlandıramaması halinde Valencia'nın devreye gireceği belirtildi. İspanyol kulübünün yıldız futbolcuyu transfer etmek istediği ve 2 Eylül'e kadar zamanının kaldığı hatırlatıldı.Haberde Falcao'nun Galatasaray'a yakın olduğu ancak Monaco yönetimiyle anlaşmazlık yaşandığı kaydedildi. 

MENAJER AHMET BULUT'TAN FALCAO AÇIKLAMASI

Ahmet Bulut DHA'a yaptığı açıklamada, "Falcao açısından bir sorun yok ama bu iş bir kaç gün daha uzayacak. Sosyal medyada yazıldığı gibi bugün geliyor, yarın imzalıyor gibi bir durum yok. Monaco Yönetimi Falcao'nun yerini doldurduklarına inandıkları zaman Kolombiyalı golcünün Galatasaray'a gidişine izin verecek." dedi. 

Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!