comScore

Galatasaray Galatasaray

Turgay Demir, Falcao sözünü tuttu! Canlı yayına formayla çıktı

02 Eylül 2019, Pazartesi 09:40
Turgay Demir, Falcao sözünü tuttu! Canlı yayına formayla çıktı

Spor yorumcusu Turgya Demir, Radamel Falcao ile ilgili geçmişte söylediği sözler üzerine verdiği sözü tutarak Galatasaray formasıyla canlı yayına çıktı.

FutbolArena - Galatasaray'ın Radamel Falcao transferinin ardından spor yorumcusu Turgay Demir, A Spor ekranlarında canlı yayına Galatasaray formasıyla çıktı. Beşiktaşlı olan Turgay Demir, geçmiş yayınlarda verdiği söz üzerine sarı kırmızılı formayı giydi. Turgay Demir kimdir, Turgay Demir hangi takımlı, Turgay Demir twitter gibi aramaların yanıtları burada.
 

Turgay Demir, A Spor Galatasaray forması


"Galatasaray, Falcao'yu rüyasında bile göremez" diyen Turgay Demir verdiği sözü tutarak canlı yayına Galatasaray formasıyla çıktı.

Turgay Demir, "Falcao bana attığın kazığı unutmayacağım. Acelen neydi kardeşim. Bu adam benim gençliğime de benziyor. Profilden bakın. Burun aynı, gözler aynı. Yürüyerek gol atar. 25 gol atar. Vedat da iyi bir golcü ama Falcao'nun olduğu yerde Falcao gol kralı olur." dedi.

 

Radamel Falcao Galatasaray'dan ne kadar kazanacak?


Menajer Ahmet Bulut ile dün fotoğraf çektiren Radamel Falcao için Galatasaray çok geçmeden KAP açıklaması yaptı ve beklenen müjdeyi ilan etti. Galatasaray taraftarları haftalardır devam eden Falcao bilmecesinde mutlu sona ulaştı.

5 MİLYON EURO PEŞİN ÖDENECEK

Bugün saat 16:00'da İstanbul'a ulaşması beklenen Falcao'nun Galatasaray ile yaptığı maaş anlaşması da belli oldu. Galatasaray'ın yeni golcüsü Radamel Falcao, 2+1 yıllık sözleşmeye imza attıktan sonra 2019-20 sezonu için 5 milyon euroluk garanti ücretini hemen, yani ilk sezon hak edişini peşin olarak alacak.

Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)