comScore

Galatasaray Galatasaray

Transfer Haberleri: Galatasaray'ın transferde Banega ve Fernando planı

07 Temmuz 2019, Pazar 14:34
Transfer Haberleri: Galatasaray'ın transferde Banega ve Fernando planı

Sevilla Banega'yı bırakmazsa, Galatasaray Fernando için İspanyol kulübünden 5 milyon euro bonservis bedeli talep edecek.

FutbolArena Özel - Galatasaray'ın Ever Banega transferi satrança döndü. Sevilla'nın tavrı Fernando'nun durumunu da netleştirecek.
Kadrosuna katmak istediği Banega için şu ana kadar Sevilla Kulübü ile anlaşamayan Galatasaray, İspanyolların tavrına göre hamle yapacak.
 

Galatasaray'da Banega ve Fernando transferlerinde son durum


Banega için Fernando artı 2 milyon euro bonservis bedeli teklif eden Galatasaray, Sevilla'dan olumlu yanıt alamazsa önce Brezilyalı oyuncu ile görüşecek.

FATİH TERİM DEVREYE GİRECEK
Sevilla'nın teklifine olumlu yanıt veren Fernando ile masaya oturulup geleceği ile alakalı Teknik Direktör Fatih Terim konuşacak.

GALATASARAY 5 MİLYON AVRO İSTEYECEK

Sevilla, Banega'yı bırakmazsa Galatasaray'da Fernando için İspanyollardan 5 milyon euro bonservis bedeli talep edecek.
 

Fernando - Sevilla transferi


Sevilla'nın yeni teknik direktörü Lopetegui, Galatasaray'dan Fernando'nun transfer edilmesini istedi. Galatasaray yönetimi daha önce Banega transferinde Fernando'yu takas yoluyla önerirken, Lopetegui'nin de Fernando'yu takımda istemesi ve onun kilit bir rol oynayacağını düşünmesi işleri değiştirdi. Marca'nın haberine göre, Lopetegui ile Monchi önümüzdeki günlerde bir araya gelerek Fernando konusunu masaya yatıracak. 

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)