comScore

Galatasaray Galatasaray

Sevilla'ya gitmek isteyen Fernando, İstanbul'a geldi

05 Temmuz 2019, Cuma 20:23
Sevilla'ya gitmek isteyen Fernando, İstanbul'a geldi

İspanya'nın Sevilla kulübüne transfer olmak isteyen Brezilyalı orta saha oyuncusu Fernando Reges, Galatasaray'ın sezon başı hazırlık çalışmaları için İstanbul'a geldi.

FutbolArena - İspanya LaLiga ekiplerinden Sevilla ile her konuda anlaşma sağlayan Galatasaray'ın Brezilyalı orta saha oyuncusu Fernando Reges, İstanbul'a geldi.


Galatasaray Haber: Fernando, Sevilla'ya transfer olacak mı?


Sevilla'nın teklifini kabul eden ve kulüplerin anlaşması halinde kariyerini iİspanya'da sürdürmek istediğini dile getiren Fernando, Galatasaray'ın sezon başı hazırlık çalışmalarına katıldı.

Brezilyalı oyuncu, kendisine verilen izin süresini ihlal etmedi ve İstanbul'a geldi. Aynı Banega gibi kendisine gelen teklifi kabul de etse, sarı kırmızılı takımın bugünkü antrenmanında yer aldı. 
Fernando transferinin de Banega ile paralel olarak resmiyete kavuşması beklenirken 2 oyuncu da bu süreçte şu anki kulüplerinde hazırlık dönemini geçirecek.


Galatasaray Banega'yı transfer ediyor mu?


Sevilla Sportif Direktörü Monchi, " Banega satış listesinde değil" dese de sarı kırmızılı idareciler bu transferi sonlandırmak adına Arjantinli oyuncunun menajerinin İspanyol ekibi ile yapacağı görüşmeye dikkat kesildi.

Sevilla 2.2 milyon euro alan ve Galatasaray'ın 3.2 milyon euroluk teklifine 'evet' diyen Banega için menajeri Sevilla ile görüşüp sarı kırmızılı takıma transferi için izin isteyecek.Sevilla'ya Banega için 'Fernando+2 milyon euro' teklif eden Galatasaray kulübü yetkilileri ise Arjantinli oyuncu için 'Gelecek haberi bekliyoruz' ifadesini kullandı.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz

Bilyoner'den 2.000 TL BilyonPuan HEDİYE!