comScore

Galatasaray Galatasaray

Sevilla'dan Galatasaray'a Carole mesajı! "Geri gönderebiliriz."

12 Ocak 2018, Cuma 18:35
Sevilla'dan Galatasaray'a Carole mesajı!

Galatasaray'ın Sevilla'ya kiraladığı Lionel Carole'un geleceğiyle ilgili İspanyol kulübü açıklama yaptı. 

FutbolArena Dış Haberler - Galatasaray'ın Sevilla'ya kiraladığı Lionel Carole'un kulüpteki geleceği hakkında İspanyol ekibinden flaş bir açıklama geldi. Ocak ayında bir sol bek almayı planlayan sarı kırmızılı takımda Carole'un geri dönme ihtimali konuşulurken, Sevilla Sportif Direktörü Oscar Arias kadro yapılanması hakkında bilgi verirken Carole'un takımdaki geleceğiyle ilgili de konuştu. 


Carole Galatasaray'a geri dönüyor mu?


Sevilla Sportif Direktörü Oscar Arias, Lionel Carole ve transfer dönemiyle alakalı olarak İspanyol basınına şu açıklamaları yaptı:

Kadromuzda bazı mevkilerde fazla oyunculara sahibiz. Dengeyi kurmamız gerekiyor. Bunun dışında bize çözüm üreten ve takıma yardımcı olacak alternatifler bulmaya çalışıyoruz. Takımın ihtiyaç duyduğu isimleri arıyoruz ve çalışmalarımıza bu şekilde yoğun verdik. 
LIONEL CAROLE GİDEBİLİR

Sevilla yöneticisi Oscar Arias, Arana'nın gelişiyle birlikte Lionel Carole'ın da ayrılma ihtimali bulunuyor. Bu mümkündür. O ve başka isimlerle yollarımızı ayırabiliriz. Transfer piyasası herkese açık ve önümüzdeki günlerde kadroyu şekillendirip bize fayda getirecek bir karar alacağız." 

Hatırlanacağı üzere Lionel Carole önceki gün Cadiz maçının ardından Sevilla'da kalmak istediğini söylemişti. 

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. SON 24 SAATTE NELER YAŞANDI?

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)