comScore

Galatasaray Galatasaray

Şansal Büyüka yazdı! Falcao transferi için Haim Fresco mesajı

28 Ağustos 2019, Çarşamba 12:06
Şansal Büyüka yazdı! Falcao transferi için Haim Fresco mesajı

Şansal Büyüka, Galatasaray'ın Falcao transferiyle ilgili bir yazı kaleme aldı.

FutbolArena - Galatasaray'ın transferde istediği oyuncuların başında gelen Radamel Falcao'nun durumu merak edilirken Milliyet yazarı Şansal Büyüka dikkat çeken bir yazı kaleme aldı. Sarı kırmızılı yönetimin, Monaco'da yaşayan ve Galatasaray'ın rahmetli eski başkanı Özhan Canaydın'ın eski iş ortağı olan Haim Fresco'dan Falcao transferi için destek alabileceğinin mesajını verdi. 

"FALCAO'YU BU KADAR İSTİYORSAN BASTIRACAKSIN PARAYI"
Şansal Büyüka'nın yazısından dikkat çeken bölümler:

"Sen büyüksün... Sen tarihsin... Sen Galatasaray'sın...Sen dünya efsaneleri Drogbaları, Sneijderleri bir günde transfer ettin...Sen dünya markası Hagilere, Popesculara, Taffarellere bir günde Galatasaray formasını giydirdin...Hep güçlü, hep kararlı kaldın... Hep tuttuğunu kopardın...Madem Falcao'yu bu kadar istiyorsun...Madem camiayı bu kadar motive ettin, Falcao resimleri servis ettin...Artık mazeret üretmeyeceksin... Sorunları çözeceksin...Bastıracaksın parayı, giydireceksin formayı...Bonservis bedelindeki 1-2 milyon farka bakmayacaksın...“UEFA'da 4-5 milyon eksi bilançoya düşüyoruz” diye kafaya takmayacaksın...Bir oyuncunu satacaksın, UEFA'nın ağzını kapatacaksın...Madem bu kadar kararlısın, tuttuğunu koparacaksın...Galatasaray'ın, armanın, markanın hakkını vereceksin...Yöneticilik budur... Galatasaray'a hizmet budur...

FRASCO GÖZ ARDI

Haim Fresco, Monaco'da yaşıyor. Haim Fresco, rahmetli Başkan Özhan Canaydın'ın iş ortağı... Fresco, Galatasaray Kulübü Divan Kurulu üyesi... Fresco, Ribery'i transferini gerçekleştirenlerden biri...  Fresco, Monaco Sarayı'na kapıyı çalmadan giriyor. Eşi halen Monaco milletvekili...Galatasaray Kulübü, Monaco'dan Falcao'yu almaya çalışırken, bu Haim Fresco ile hiç konuşmadı (!)"

Son dakika Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!