comScore

Galatasaray Galatasaray

Radamel Falcao'nun İstanbul'da oturacağı semt

09 Eylül 2019, Pazartesi 15:34
Radamel Falcao'nun İstanbul'da oturacağı semt

Galatasaray yetkilileri ile 1 haftadır İstanbul'da daire bakan Kolombiyalı futbolcu Radamel Falcao, boğaz manzarasına vuruldu.

FutbolArena - Galatasaray'ın yeni transferi Radamel Falcao, İstanbul'da oturacağı semte karar verdi. Türkiye'ye geldiği günden bu yana ev arayışlarını sürdüren Kolombiyalı yıldız, İstanbul'un güzide semti Bebek'te karar kıldı.
 

Falcao İstanbul'da nerede oturacak?


Galatasaray kulübü ile 3 yıllık sözleşmeye imza atan Radamel Falcao, oturacağı semti belirledi. Kulüp yetkilileri ile 1 haftadır İstanbul'da daire bakan Kolombiyalı futbolcu, boğaz manzarasına vuruldu.

Falcao, gezdikleri semtler içerisinde en çok Bebek'i beğenirken boğaz manzaralı ve 3 çocuğu ile rahat bir yaşam ortamı adına bahçeli, havuzlu bir villada oturmak istedi. Kolombiyalı yıldız Bebek'i beğenirken Falcao ailesine bu semtte müstakil bir villa kiralanacağı belirtildi. 
 

Galatasaray'ın Falcao için imza törenine kaç taraftar katıldı?


Galatasaray'ın Türk Telekom Stadı'nda düzenlediği imza törenini haber yapan BBC, "Galatasaraylı 40 bin taraftar Falcao için stada geldi" başlığını kullandı. Falcao'ya yapılan karşılamanın çılgınca olduğu belirtilirken, sarı kırmızılıların yıldız golcüyü transfer etmek için uzun uğraşlar verdiğine değinildi. 
Hollanda basınından Voetbal da Falcao transferini manşetlerine alırken yıldız futbolcunun imza töreni için, "Bu nasıl bir karşılama töreni? Bir de Falcao'nun burada gol attığını düşünün." ifadeleri kullanıldı.

Son dakika Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)