comScore

Galatasaray Galatasaray

Radamel Falcao: 'Galatasaray taraftarı kalbimi fethetti'

03 Eylül 2019, Salı 23:38
Radamel Falcao: 'Galatasaray taraftarı kalbimi fethetti'

Galatasaray'ın yeni transferi Radamel Falcao, sarı kırmızılı kulübe transfer olma hikayesini anlattı.

FutbolArena Dış Haberler - Galatasaray taraftarlarının 25 bin kişiyle karşıladığı Radamel Falcao, Kolombiya basınına duygularını açıkladı. Falcao, Monaco'dan ayrılarak Galatasaray'ı tercih etme sebeplerini sıraladı.
 

Falcao'dan Galatasaray açıklamaları


Sosyal medyadan yaptığı açıklamada "Galatasaray taraftarına çok teşekkür ederim. Bugünleri asla unutmayacağım. Şimdi sıkı çalışma vakti." ifadelerini kullanan Falcao, Radio Colombia Nacional'e ise çarpıcı itiraflarda bulundu.

"BURADA ÇOK EĞLENECEĞİM"
Falcao, "Türkiye'de böyle tutkulu taraftarların olduğu büyük bir kulübe gelme fırsatını kaçıramazdım. İhtiyacım olan bir şeydi. Ailem ve benim için unutulmaz olacak. Monaco'ya minnettrarım. Oradaki süremi doldurdum. Başka teklifler vardı ama Galatasaray taraftarı kalbimi fethetti. Kulübün ilgisinin yanı sıra taraftarın bana sevgisinden etkilendim. Ben sadece kalp ve tutkudan oluşuyorum, bu yüzden kendimi Galatasaray ile özdeşleştirdim. Burada çok eğleneceğim, karşılanmam inanılmazdı. Çok iyi oyunculara sahip bir takım kurduk ve umarım kendimiz için belirlediğimiz hedeflere ulaşabiliriz" dedi.
 

Galatasaray yeni transferlerin imza töreni ne zaman?


Galatasaray, yeni transferleri için toplu imza töreni düzenleyecek. Sarı kırmızılı kulüpten yapılan açıklamada, "Futbol Takımımızın yeni transferleri için 4 Eylül Çarşamba günü saat 20.00'de Türk Telekom Stadı'nda imza töreni düzenlenecektir.

Saha içinde yapılacak olan imza töreni taraftarlarımıza açık olarak gerçekleşecek, Türk Telekom Stadı kapıları etkinlik için 19.05 itibariyle açılacaktır.

Yeni transferlerimize en sıcak şekilde hoş geldin demek için tüm taraftarlarımızı tribüne bekliyoruz!" ifadelerine yer verildi.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)