comScore

Galatasaray Galatasaray

Mustafa Cengiz geri adım atmadı! Flaş Divan Kurulu kararı

12 Kasım 2019, Salı 18:51
Mustafa Cengiz geri adım atmadı! Flaş Divan Kurulu kararı

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, Divan Kurulu Başkanı Eşref Hamamcıoğlu'nun son dönemde tavrı, yaklaşımı ve yapılan son toplantıda yönetimi hedef alan sözleri nedeniyle toplantıda yer almayacak. 

FutbolArena - Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz Divan Kurulu toplantısına katılmayacak. 
Göreve seçildiği günden bu yana Divan Kurulu toplantılarına yüksek katılım sağlayan ve hassasiyet gösteren başkan Mustafa Cengiz bugünkü zirvede yer almayacak.

İstinaf mahkemesinin kararı ve camiadaki erken seçim iddiaları üzerine gözler Divan Kurulu toplantısına çevrilirken Başkan Cengiz geri adım atmadı.
Divan Kurulu Başkanı Eşref Hamamcıoğlu'nun son dönemde tavrı, yaklaşımı ve yapılan son toplantıda yönetimi hedef alan sözleri nedeniyle başkan Cengiz tepkisini de ortaya koymak adına toplantıda bulunmayacak. Divan kurulu başkanlığı makamının tarafsız duruşunu bu dönemde yitirdiği görüşünde olan ve Ali Sami Yen'i anma törenindeki tavrının da etkisi ile Mustafa Cengiz toplantıya katılmayacak.

Galatasaray yönetim kurulu üyeleri ise kritik toplantıda yer alacak ve toplantıda Başkan Yardımcısı Kaan Kançal bir sunum, konuşma yapacak.

Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)