comScore

Galatasaray Galatasaray

Monchi'den Fenerbahçe ve Galatasaray'ı ilgilendiren sözler

15 Temmuz 2019, Pazartesi 22:54
Monchi'den Fenerbahçe ve Galatasaray'ı ilgilendiren sözler

Galatasaray taraftarları Banega, Fenerbahçe taraftarları da Kjaer konusundaki gelişmeleri merak ederken, Sevilla Sportif Direktörü Monchi transfer çalışmaları hakkında konuştu. 

FutbolArena Dış Haberler - Galatasaray'ın Banega, Fenerbahçe'nin de Kjaer'e talip olduğu Sevilla'da sportif direktör Monchi transfer çalışmaları hakkında bilgi verdi. 

Takımdan gidecek oyuncuların olduğunu söyleyen Monchi, diğer taraftan hala gelecek yeni isimlerin olduğunu ve bu doğrultuda önceliği yeni transferlere verdiklerini söyledi. Monchi, Marca'ya yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:
"DAHA TRANSFERLERİMİZ OLACAK"

Gelecek ve gidecek oyuncularla ilgili olarak planlarımız aynı şekilde devam ediyor. Aynı çizgide devam edeceğiz. Mümkün olduğu en kısa sürede transferleri gerçekleştirmek için çalışıyoruz. Daha transferlerimiz olacak. 

"ÖNCELİK GİDECEK OYUNCULAR DEĞİL"

Takımdan ayrılacak oyuncularla ilgili gelen soruya yanıt veren Monchi, "Lopetegui ile birlikte çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Şu anda gidecek oyunculara öncelik vermiyorum çünkü hala aramıza katılacak olan oyuncular olacak. Ortak çalışıyoruz ve ortada planlanan bir tablo var." dedi. 


 

Fenerbahçe Transfer Haberleri: Kjaer Fenerbahçe'ye geliyor mu?


Nolito, Kjaer, Gomez ve Aleix Vidal'in durumları nedir? sorusunay yanıt veren Monchi, "Kişiselleştirmek istemiyorum. Yani bireysel olarak konuşmaktan yana değilim. Yaklaşık 1 aydır çözüm bulmaya çalışıyoruz. Sevilla'nın menfaatleri doğrutusunda çözüm bulmaya çalışıyoruz. Bu da uykularımı kaçırıyor. Çünkü onlar sadece oyuncu değil, aynı zamanda insan."  yanıtını verdi. 


Transfer Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (10 Aralık 2019)