comScore

Galatasaray Galatasaray

Monaco'dan Falcao'ya Galatasaray engeli! İspanyol basını açıkladı

21 Ağustos 2019, Çarşamba 23:02
Monaco'dan Falcao'ya Galatasaray engeli! İspanyol basını açıkladı

İspanyol basınının iddiasına göre Monaco, tarafların anlaşma sağlamasına rağmen Falcao'nun Galatasaray'a transfer olmasına izin vermiyor.

FutbolArena Dış Haberler - Radamel Falcao transferini bekleyen Galatasaray camiası Monaco'nun tavrı ile şok oldu. İspanyol basını, Monaco cephesinin Galatarasay ile anlaşan Falcao'nun gidişine engel olmaya çalıştığını öne sürdü.
 

Galatasaray - Falcao transferi neden açıklanmadı?


İspanyol basınından MARCA Gazetesi'nin haberine göre karar değiştiren Monaco, tarafların anlaşma sağlamasına rağmen Falcao'nun Galatasaray'a transfer olmasına izin vermiyor. Falcao sorunun birkaç gün içinde çözülmesini bekliyor.

MONACO NEDEN TAVIR DEĞİŞTİRDİ?
Galatasaray'ın teklifini kabul eden Radamel Falcao'nun Monaco'dan ayrılmak istediği vurgulandı. Her iki kulübün de anlaşma sağladığı ancak sonrasındaki süreçte Monaco'nun karar değiştirdiği ifade edildi.

Monaco'nun sözleşme yenilime önerisini geri çeviren Falcao, Fransız kulübünden gelen Galatasaray misillemesi ile hayal kırıklığına uğradı. Falcao'nun yerine yapılacak transferin maliyetini göz önüne alan Monaco, yıldız golcünün gidişine engel olmaya çalışıyor.
 

Falcao Galatasaray'a transfer olacak mı?


Monaco İkinci Başkanı Oleg Petrov, Galatasaray'ın gündemindeki Radamel Falcao'nun yeni sezonda takımda kalmasını istediklerini açıkladı.

"FALCAO'YU TAKIMDA TUTMAK İSTİYORUZ"

"Ben Yedder'i aldığımız için mutluyuz. Bu sezon çift forvetle oynayacağımız için Falcao'yu da takımda tutmak istiyoruz. Slimani çok hızlı, golü hedefleyen ve fırsatçı bir golcü. Bize farklı çözümler sunacak. Karakterli bir futbolcu. Ayrıca koç da zaten tanıyor, hızlı adapte olacağını umuyoruz."

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!