comScore

Galatasaray Galatasaray

Monaco'dan Falcao için transfer açıklaması! 'Kalmasını istiyoruz'

21 Ağustos 2019, Çarşamba 17:19
Monaco'dan Falcao için transfer açıklaması! 'Kalmasını istiyoruz'

Monaco İkinci Başkanı Oleg Petrov, Galatasaray'ın gündemindeki Radamel Falcao'nun yeni sezonda takımda kalmasını istediklerini açıkladı.

FutbolArena Dış Haberler - Galatasaray'ın transfer görüşmelerini sürdürdüğü Radamel Falcao için Monaco cephesinden şok bir açıklama geldi. Monaco'dan gelen yeni sözleşme talebini reddediğine yönelik haberler çıkan Falcao için yönetimden çarpıcı bir duyuru yapıldı. Monaco İkinci Başkanı Oleg Petrov, Islam Slimani'nin transferi sonrası yaptığı açıklamayla soru işaretleri yarattı.
 

Falcao Galatasaray'a transfer olacak mı?


Monaco İkinci Başkanı Oleg Petrov, Galatasaray'ın gündemindeki Radamel Falcao hakkında yaptığı açıklamayla sarı kırmızılı camiayı endişelendirdi. Petrov, Falcao'nun yeni sezonda takımda kalmasını istediklerini açıkladı.

"FALCAO'YU TAKIMDA TUTMAK İSTİYORUZ"
"Ben Yedder'i aldığımız için mutluyuz. Bu sezon çift forvetle oynayacağımız için Falcao'yu da takımda tutmak istiyoruz. Slimani çok hızlı, golü hedefleyen ve fırsatçı bir golcü. Bize farklı çözümler sunacak. Karakterli bir futbolcu. Ayrıca koç da zaten tanıyor, hızlı adapte olacağını umuyoruz."
 

Monaco, Falcao'yu Galatasaray'a gönderecek mi?


L'Equipe Gazetesi'nin haberine göre Monaco yönetimine yakın olan kaynaklar Slimani transferiyle Falcao arasında bağlantının olmadığını aktardı.

Slimani'nin Falcao yerine transfer edildiği haberlerini reddeden kaynaklar, teknik direktör Leonardo Jardim'in talebi üzerine bu girişimlerin yapıldığını ifade etti. Leonardo Jardim ile Slimani, 2013-14 sezonunda Sporting Lizbon'da beraber çalışmış ve Cezayirli golcü kariyerinin en parlak günlerini geçirmişti.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!