comScore

Galatasaray Galatasaray

Monaco'dan Falcao açıklaması! 'Her şey olabilir'

30 Ağustos 2019, Cuma 14:18
Monaco'dan Falcao açıklaması! 'Her şey olabilir'

Monaco 2. Başkanı Oleg Petrov, Falcao hakkında konuştu.

FutbolArena Dış Haberler - Galatasaray'da transferi beklenen Radamel Falcao ile ilgili Monaco cephesinden açıklama geldi. Basın toplantısında konuşan 2. Başkan Oleg Petrov, Falcao hakkında görüşmelerin devam ettiğini söyledi. Son dakika Galatasaray transfer haberleri FutbolArena'da!


Galatasaray Transfer: Falcao, Galatasaray'a transfer olacak mı?


Şampiyonlar Ligi grup kuraları için Fransa'ya giden Galatasaray 2. Başkanı Abdurrahim Albayrak dün Radamel Falcao ile bir görüşme yapmıştı. Monaco 2. Başkanı Petrov, bugün yeni transferler için düzenlenen imza töreninde, "Falcao'nun durumunda büyük bir değişiklik olmadı fakat tüm taraflarla görüşmeler devam ediyor. Transfer sezonun kapanmasına henüz birkaç gün daha var, bir şeyler olabilir. Gitmek istemesini anlayışla karşılıyoruz ama kulübün çıkarlarını da savunmak zorundayız." dedi. 

YENİDEN İDMANLARA BAŞLADI
Öte yandan Monaco'dan bugün yapılan açıklamada sakatlığı nedeniyle geçtiğimiz hafta kadroda olmayan Falcao'nun takımla birlikte antrenmanlara başladığı belirtildi.
 

Galatasaray'ın Falcao transferi ne durumda?


Öte yandan Gazzetta muhabiri Nicolo Schira'ya göre, Galatasaray ve Monaco yönetiminin bu gece Falcao transferi için görüşeceğini yazarken, sarı kırmızılıların 2.5 - 3 milyon euro civarında bir bonservis ödeyebileceğini belirtti. 

Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!