comScore

Galatasaray Galatasaray

Mariano'dan açıklama: 'Sevilla'da mutluydum ama Galatasaray...'

03 Mart 2018, Cumartesi 00:49

Galatasaraylı futbolcu Mariano, İspanyol basınına yaptığı açıklamada sarı kırmızılı takıma geliş süreci hakkında konuştu. 

FutbolArena Dış Haberler - Galatasaray'ın sezon başında Sevilla'dan transfer ettiği Mariano, sarı kırmızılı takıma geliş sürecini açıklarken, şu anda hala televizyonda Sevilla'nın maçlarını izlediğinde mutlu olduğunu, İspanyol kulübünün kendisinde önemli bir yerin olduğunu dile getirdi. 

"AVRUPA'NIN EN ÖNEMLİ KULÜPLERİNDEN BİRİNE GELDİM"
Mariano, İspanyol basınına yaptığı açıklamada, "Sevilla'da mutluydum ama kulüp beni satmak isteyince kendime yeni bir yol çizdim. Avrupa'nın en önemli kulüplerinden Galatasaray'a geldim." diye konuştu. 

"SEVİLLA'NIN MAÇLARINA DENK GELİNCE MUTLU OLUYORUM"

Öte yandan hala televizyonda Sevilla'nın maçlarını izlediğinde mutlu olduğunu söyleyen Mariano, "Sevilla'nın maçlarını izlediğimde hala mutlu oluyorum. Umarım bu sezon kupa kazanırlar." diye konuştu. 

Mariano son olarak Galatasaray'da mutlu olduğunu da söylerken, "Avrupa'nın en önemli kulüplerinden birine geldim. Galatasaray'da mutluyum ve burada şampiyonluk kazanmak istiyorum." diye konuştu.


Mariano Galatasaray'da neden yedek?


Mariano Akhisarspor ile oynanan Ziraat Türkiye Kupası maçının ardından açıklamalarında, "Türkiye Kupası iki ayaklı bir organizasyon. Her türlü sonuç çıkabilirdi ama kaybetmek gibi bir düşüncemiz asla olmadı. İstanbul'daki maça avantajlı bir skorla gidiyoruz. Ben de ilk 11'de oynayarak takımın galibiyetine katkı gösterdiğim için mutluyum. Biz kaliteli takımız. Fatih Terim hafta boyunca çalışmalarımızda bizi değerlendirerek seçimini yapıyor. Hangimiz oynarsa oynasın tek amacımız var, o da şampiyon olmak. Ben Fatih Terim'in kararlarına saygı duyuyorum. Önemli olan takımın kazanmasıdır" ifadelerini kullandı. 

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena akşam haberleri turu (13 Ağustos 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.