comScore

Galatasaray Galatasaray

Lionel Carole'dan kadro dışı açıklaması: "Şoke oldum."

18 Şubat 2018, Pazar 01:11
Lionel Carole'dan kadro dışı açıklaması:

Galatasaray'dan Sevilla'ya kiralık olarak giden ve İspanyol ekibinde kadro dışı bırakılan Lionel Carole çok büyük üzüntü yaşadığını açıkladı. 

FutbolArena Dış Haberler - Galatasaray'dan sezon başında Sevilla'ya kiralanan Lionel Carole ligin ikinci yarısında kadro dışı bırakılmasının ardından kendisine ait resmi twitter hesabından açıklama yayınladı. Son derece üzgün olduğunu söyleyen Lionel Carole hayatında ilk defa böyle bir şey yaşadığını da sözlerine ekledi. 

Sevilla'da sezonun ikinci yarısında kadroda düşünülmeyen Lionel Carole, kendisine ait resmi twitter hesabından yaptığı açıklamada, "Çok üzgünüm. Ben buraya üst seviyede futbol oynamaya gelmiştim. Daha önce böyle bir şey yaşamamıştım. Her şeye rağmen çalışmaya ve Sevilla'yı desteklemeye devam edeceğim." ifadelerini kullandı. 
 

Lionel Carole Sevilla'da kaç maç oynadı?


Galatasaray'dan sezon başında Sevilla'ya kiralanan Lionel Carole bu sezon La Liga'da 6 maça çıktı ve 1 asist yaptı. Kral Kupası'nda 3 maçta oynayan Carole, 9 maçta sadece 1 asist yaptı. Carole geçtiğimiz günlerde kupa maçının ardından Sevilla'da kalmak ve burada oynamak istediğini açıklamıştı. 
Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz


 

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)