comScore

Galatasaray Galatasaray

Hıncal Uluç'tan Fatih Terim'e: "Bunu söylemeye hakkın yok"

12 Kasım 2020, Perşembe 20:33
Hıncal Uluç'tan Fatih Terim'e:

Hıncal Uluç, Galatasaray'ın seçim sürecinde Fatih Terim'in BB Erzurumspor maç sonrasındaki açıklamalarını eleştirdi. 

FutbolArena - Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'in, BB Erzurumspor maçı sonrası açıklamalarına Hıncal Uluç tepki gösterdi. 

FATİH TERİM'İN AÇIKLAMALARI
“Kaybettiğinizde suçlu tektir, kazandığınızda kazanan herkestir. Çeşitli defalar Galatasaray'dan ve Galatasaray taraftarından kopartıldım. Sonradan haklılığımız çıkmasına rağmen bir boşluk, bir süreç yaşandı. Galatasaray için devamlılık çok daha başka başarılar getirilebilirdi. O yüzden bu sefer gelirken Galatasaray taraftarına söz verdim. Normal olarak herkes benim karakterimi ne olduğunu bilir. Ben 50 senedir bu camianın içerisindeyim. Her geldiğimde bir şekilde Galatasaray taraftarından kopartıldım. Bu sefer gelirken onlara söz verdim, sözü mü tutmaya çalışıyorum. Herkes benden, bu durumda benim neler yapabileceğimi bilmesine rağmen, nasıl bir tepki göstereceğimi bilmelerine rağmen benim için asıl olan Galatasaray ve taraftar olduğu için sabırla sessiz kalmaya çalışıyorum. Sanılmasın ki içeride ve ya dışarıdakilerin niyetlerini, hesaplarını, arkamdan planlarını bilmiyor değilim. Sanılmasın ki farkında değilim, her şeyin farkındayım. Galatasaray taraftarına sözüm var ama bilinsin ki artık kimsenin ne arkasındayım ne de yanındayım”

HINCAL ULUÇ'TAN ELEŞTİRİ

Galatasaray Kulübü'nde maaşlı insanın söyleme hakkı var mı? Muslera ben kimsenin arkasında değilim dese Fatih Terim ne anlar bundan? Seni oraya bir başkan getirdi. Tabii onların arkasında olacaksın. Devlet içinde devlet olur mu? Baş üstünde baş olur mu? 

Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"