comScore

Galatasaray Galatasaray

Hıncal Uluç'tan Fatih Terim'e: "Bu ihanettir!"

19 Mart 2019, Salı 21:18
Hıncal Uluç'tan Fatih Terim'e:

Hıncal Uluç, Spor Toto Süper Lig 26. haftada oynanan maçların ardından VAR hakemlerini sert bir dille eleştirdi. 

FutbolArena - Spor Toto Süper Lig'de 26. haftanın ardından tartışılan hakem kararları hakkında Hıncal Uluç A Spor'da son derece çarpıcı değerlendirmelerde bulundu. 


Hıncal Uluç A Spor yorumları


"VARR'DAKİ HAKEMLER İŞİ BİTİRİYOR"

Sahadaki hakem ve VAR'daki hakem işi bitiriyor. Ayıptır ya! Bu kadar aleni olmaz. Süper Lig gerçekten iğrenç bir hal aldı. Aynı penaltı pozisyonunda bir maçta hakem VAR'a çağrılıyor, diğerinde çağrılmıyor.


"5 KULÜBÜN TFF'DE ÜST DÜZEY TEMSİLCİLERİ VAR"

Tesadüfen bazı kulüplerin Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş, Trabzonspor ve Başakşehir, TFF'de çok üst düzey temsilcileri var. VAR'daki hakemler, sahadaki hakemler 5 tane temsilcinin kulübünün lehine olan pozisyonlarda VAR'a gel diyorlar, aleyhine olan pozisyonlarda VAR'a gelme diyorlar. Tesadüfe bakın. Hepsi bu hafta oldu bunların. O zaman biz neyi tartışıyoruz? Cehenneme kadar kim şampiyon olursa olsun. VAR'daki hakemler şampiyon. Sahadaki kendini sıyırıyor ben görmedim. 

"GALATASARAY İÇİN MÜCADELE EDECEĞİM DİYEN ADAMI NASIL TFF'YE GERİ DÖNDÜRDÜNÜZ?"

Galatasaray için mücadele edeceğim diyen adamı nasıl TFF'ye geri döndürdünüz? O öyle diyecek. Diğer takımların temsilcilerinin eli armut mu toplayacak? Hakemler de bunu biliyor. Şuna şuna yaranırsan cukkalar cepe girer. O zaman biz neyi tartışıyoruz? VAR hakemlerin iflasıdır bu hafta. 

Yabancı kuralı hakkında da konuşan Hıncal Uluç, "Galatasaray'ın UEFA Kupası'nı kazandığı kadrodaki yabancı sayısıyla bugünkü kadrodaki yabancı sayısına bakın. Galatasaray bugün nerede? 14 yabancı kuralı Türk futboluna ihanettir. Yapma Fatih hocam" dedi. 

Süper Lig Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"