comScore

Galatasaray Galatasaray

Hıncal Uluç'tan Edin Visca'ya şok söz ''Haftanın sahtekarı''

21 Kasım 2017, Salı 10:25
Hıncal Uluç'tan Edin Visca'ya şok söz ''Haftanın sahtekarı''

Hıncal Uluç, özellikle mücadele içerisinde Latovlevici ve Fernando ile ikili mücadelelerde yerde kalan Edin Visca'nın saha içerisinde rol yaptığını iddia etti. 

FutbolArena - Medipol Başakşehir, Galatasaray karşısında oynadığı güzel futbol ve aldığı farklı skor ile zirveye ortak oldu. Spor yorumcusu Hıncal Uluç, karşılaşma sonrasında yazdığı yazıda Başakşehirli futbolcu Edin Visca'ya sert eleştiri getirdi.


Hıncal Uluç'tan Edin Visca ve Abdullah Avcı'ya flaş sözler


Spor yazarı Hıncal Uluç, Medipol Başakşehir - Galatasaray arasında oyanan mücadele sonrasında Başakşehirli Edin Visca'ya ağır sözler sarfetti. Sabah Gazetesi'nde yazdığı yazıda Hıncal Uluç, özellikle mücadele içerisinde Latovlevici ve Fernando ile ikili mücadelelerde yerde kalan Edin Visca'nın saha içerisinde rol yaptığını iddia etti. 

''BU HAFTANIN SAHTEKARI EDİN VİSCA''
''Bu haftanın sahtekârı Başakşehirli Visca.. Her türlü rezilliği yapıyor, hakeme de yutturuyor. Bu defa, antrenörü Abdullah Avcı da suç ortağıydı sanki. Yusuf Namoğlu!.. Hakemlerine tembih et!. Böyle sahtekârlara göz yummasınlar. Rakipten çıkmış gibi hakemi kandırmaya kalkanlar dahil, her sahtekâra kart çıksın ki, bu tür rezil sahneler bitsin, futbolumuzda.''

Süper Lig ile ilgili son dakika gelişmelerine Süper Lig Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (28 Ekim 2020)