comScore

Galatasaray Galatasaray

Hıncal Uluç protesto etti: 'Galatasaray'ın müzesine yakışmayacak ilk kupa'

14 Mayıs 2019, Salı 21:25
Hıncal Uluç protesto etti: 'Galatasaray'ın müzesine yakışmayacak ilk kupa'

A Spor yorumcusu Hıncal Uluç, Çaykur Rizespor - Galatasaray maçındaki hakem kararlarıyla ilgili çok sert konuştu. 

FutbolArena - Galatasaray'ın, Spor Toto Süper Lig 32. haftasında deplasmanda 3-2 kazandığı Çaykur Rizespor maçındaki hakem kararlarıyla ilgili olarak Hıncal Uluç, A Spor canlı yayında son derece sert yorumlarda bulunarak, "Galatasaray'ın Beşiktaş ve Rizespor maçlarını izlerken Galatasaraylı oluşumdan utandım." diye konuştu. 


Hıncal Uluç A Spor Rizespor - Galatasaray maçı yorumları


Gerçekten sözün bittiği yerdeyiz diyen Hıncal Uluç, "Galatasaray eğer şampiyonluk kupasını alır müzesine götürürse, o müzeye yakışmayacak ilk kupa olacak. Beşiktaş ve Rizespor maçlarını seyrederken Galatasaraylı olduğumdan utandım. 2 maçı hakemler Galatasaray'a verdi." ifadelerini kullandı. 

Hıncal Uluç konuşmasının devamında hakem hatalarını protesto ettiğini söyleyerek, "Benim ardamarım müsade etmiyor. Bu konuda konuşmayacağım." dedi. 
"FENERBAHÇE BÖYLE BİR SEZONU TELEVİZYONLARDA KUTLAMA YAPARAK KAPATIYOR"

Fenerbahçe'nin bu seneki durumu gayet kötüydü. Daha düne kadar kümede kalmaya çalışıyordu. Bu kümede coşku havası yaratmak için yaratılan PR durumudur. Deha durumu. Böyle bir sezonu Fenerbahçe sabaha kadar kutlamalar yaparak bitirdi. Galatasaray camiası nerede? Beşiktaş camiası bölünmüş zaten. En kötüleri şölen yapıyor. Altyazı geçiyor 123.000 mesaj atıldı diye. Mesaj dediğin 20 lira. Fitre gibi. 


Süper Lig Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (12 Eylül 2019)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.