comScore

Galatasaray Galatasaray

Hıncal Uluç: 'Marcao, Burak Elmas veya Fatih Terim'e yumruk atsaydı?'

19 Ağustos 2021, Perşembe 18:13
Hıncal Uluç: 'Marcao, Burak Elmas veya Fatih Terim'e yumruk atsaydı?'

Hıncal Uluç, Marcao konusuyla alakalı değerlendirmelerde bulundu. 

FutbolArena - A Spor yorumcusu Hıncal Uluç, Giresunspor - Galatasaray maçında Marcao'nun saha içinde Kerem Aktürkoğlu'na saldırması hakkında konuştu. Hıncal Uluç, "Galatasaray'ın 100 yıllık tarihine leke süren bir olayı örtbas etme çabası var." dedi. 

Hıncal Uluç'un yorumları şu şekilde:
Bir Galatasaraylı olarak utandım. Galatasaraylı olduğumdan utandım. O iş orada biterdi. Galatasaray yönetiliyor olsaydı o iş orada biterdi. Benim bildiğim 1905'te kurulan Galatasaray'da o an, o iş orada biterdi. Hakem Marcao'ya kırmızı kart gösterdi. O an Galatasaray'dan da atılırdı Marcao. Bitti. Bu bizim meselemiz, aramızda çözeriz deniyor. Yok ya! Marcao, o yumruğu Burak Elmas veya Fatih Terim'e atsaydı böyle mi denilecekti? Bu bana yumruk attı ama benim yarın maçım var, lazım bana mı diyecekti? Onun için ben affedeceğim mi denilecekti? Galatasaray tarihinin utanç olayıdır. Avrupa kupası dahil Galatasaray'ın bu sezon kazanacağı hiçbir kupa bu utancı önlemez. Kadro dışı, özür dilemeler hepsi yalan. Bu işin özürü yok. 

"FENERBAHÇELİLERİ KISKANIYORUM"
Bir Galatasaraylı olarak Fenerbahçelileri kıskanıyorum. Çünkü Fenerbahçe'de ne yaptığını ve ne istediğini bilen, bugünü değil yarını düşünen bir hoca var. O hocanın arkasında artık yarını düşünecek vakti kalmayan, çok hassas durumda bir başkan var. Ancak o başkan, vakti olmayan başkan, bugünü kurtar demesi gereken başkan o hocanın arkasında duruyor. Burak Elmas'ın, Fatih Terim'e teslim olduğu gibi değil. Vitor Pereira belli bir oyun planı oynatmak istiyor. 

Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

BİLYONER'E ÜYE OL, 10+10 TL BİLYONPUAN'I HEMEN AL!