comScore

Galatasaray Galatasaray

Hıncal Uluç: 'Hakemler Galatasaray'a düşman kesildi'

21 Ocak 2022, Cuma 20:28
Hıncal Uluç: 'Hakemler Galatasaray'a düşman kesildi'

Hıncal Uluç gündemi değerlendirdi. 

FutbolArena - A Spor yorumcusu Hıncal Uluç, Süper Lig'de gündemi yorumladı. 

"TORRENT'TE UMUT IŞIĞI GÖREMİYORUM"
Bu durumdaki Galatasaray için Avrupa kupası hayal bile değil. Ben Torrent'te erken olmasına umut ışığı göremiyorum. Özellikle hamleler konusunda. Bir soru işareti koydum. Gerçi Fatih Terim'den aklının almayacağı kadar bir enkaz devraldı. Fatih Terim giderek kurtuldu aslında. Futbol tabii. Ancak bir şeyi bahane ederek bu rezaleti sürdürürse, küme düşme ihtimali Avrupa'da tur atlamaktan daha fazla olur. 4 puan var şu anda. Dua etsinler Trabzonspor da çok iyi oynamıyor şu anda. Eksikleri var. Eksiklerinin yerine adam koyamıyorlar. 

BURAK ELMAS'IN ROLÜ VAR"

Bir maçın sonucu etkileyecek her şey. Başkanı, yönetimi, oyuncusu, seyircisi, hakemi. Her şey Galatasaray'ın aleyhine. Bu hakemlerin, TFF'nin Galatasaray'ın bu kadar aleyhine dönmesinde de Burak Elmas'ın rolü var. Ali Koç'un peşine takılıp TFF'ye savaş ilan eden 'Ya onlar, ya ben' kuyruklu yıldızı dünyanın üzerine atan. Bu ortamda hocaya biraz daha zaman tanıyalım, bekleyelim diyebilecek umut ışığı göremiyorum. Küme düşme hattında fark 4 puan. 

"HAKEMLER GALATASARAY'A DÜŞMAN KESİLDİ"

Fenerbahçe'nin arkasında bir medya var. Hem de nasıl medya. O medya olduğu zaman da hakemler var. Ali Koç ile Burak Elmas federasyona beraber savaş açtılar. Bunun üzerine hakemler Galatasaray'a resmen düşman kesildi. Söylüyorum. En kritik 2 maçta 3 net penaltı. VAR'a bile çağrılmadı. Yan hakem, orta hakem ve VAR hakemi görmüyor. Tartışılmaz penaltı.

BİLYONER'E ÜYE OL, 10+10 TL BİLYONPUAN'I HEMEN AL!