comScore

Galatasaray Galatasaray

Hıncal Uluç: "Galatasaray'ın şampiyonluğunun arkasındaki asıl isimler.."

22 Mayıs 2018, Salı 21:56
Hıncal Uluç:

Galatasaray'ın Süper Lig'de bu sezon kazandığı şampiyonlukla ilgili olarak Hıncal Uluç yine gündem yaratacak açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Galatasaray'ın şampiyonluğunu A Spor'da değerlendiren Hıncal Uluç, sezon içinde sarı kırmızılı takımın şampiyon olamayacağına dair bir yazı yazmasının ardından Galatasaray'ın şampiyonluğunun perde arkasında Aykut Kocaman, Şenol Güneş ve Abdullah Avcı'nın olduğunu söyledi. 

"DURSUN ÖZBEK İYİCE BATIRAYIM DİYE YENİDEN ADAY OLDU"
Bu şampiyonluğun Galatasaray'a kazandırdığı yarım milyarlık gelir, kulübün en çok ihtiyacı olan şey. Dursun Özbek'in batırdığı ve yarı yola bıraktığı kulüp. Şimdi iyice batırayım diye yeniden aday oldu. Dursun Özbek zamanında yapılan transferlerle Galatasaray Şampiyonlar Ligi'ni kazanacak takım yapabildi. Şimdi seneye Şampiyonlar Ligi'nde bu takımdan kaç kişi kalacağını göreceğiz. Bu takımla Şampiyonlar Lig'ne başlanırsa Galatasaray'ın nereye kadar gideceğini göreceğiz. Yine büyük konuşuyorum. 

"SENEYE ŞAMPİYONLAR LİGİ'NDE GÖRECEĞİZ"

Galatasaray üst üste 4 yıl şampiyon olduğu sezonda, o zaman bu takım Avrupa şampiyonu olur demiştim. Şimdi göreceğiz. Üstelik Dursun Özbek uçaklar inecek diye sallamış. UEFA'nın kararı gelecek. Sattığın kadar alabilirsin diyecek. Bağışla dahi oyuncu alamazsın. Şu Galatasaray'dan oyuncu satın bakalım. Muslera olur. Rodrigues para edebilir. Kim alır Belhanda'yı? Üstüne para vererek satarsın. Galatasaray'ı şampiyonluktan edecekti neredeyse. 

"GALATASARAY'IN ŞAMPİYONLUĞUNDA PERDE ARKASINDAKİ İSİMLER..."

Galatasaray'ın şampiyonluğun arkasındaki 1 numaralı adam Aykut Kocaman. Diğer isim Şenol Güneş. Sezon en iyi kadroyla açan takımdı Beşiktaş. Fikret Orman ve Şenol Güneş arasındaki anlaşmazlık. Fikret Orman egoist bir başkan. İstiyor ki, Aziz Yıldırım gibi bütün bunların sahibi benim. Beşiktaş'ı arka arkaya şampiyon yapan benim demek istiyor. Şenol Güneş'in adı fazla geçince soğukluk başladı. 3. isim ise Abdullah Avcı. Türkiye'nin en az baskı altında olan hocasıydı. Harika bir stat. Önemli bir başkan kulüpte. Hem TFF'de, hem Ankara'da önemli. Kadro iyi. Başakşehir'in kazaya uğrama ihtimali zor. Gerek camia, gerek dışarıdan. Harika da futbol oynuyorlardı. Ancak sonunu getiremedi. 

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"